pasvalio pieno žvaigždės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pasvalio pieno žvaigždės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pasvalio pieno žvaigždės“.

Aukštaitijos derbis – be intrigos: „Lietkabelis“ sumindžiojo puolime strigusį Pasvalį

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) užtikrintą pergalę pasiekė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (14-12). Nenado Čanako auklėtiniai savo arenoje laimėjo Aukštaitijos derbį prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (4-22) – 90:63 (20:19, 26:18, 19:12, 25:14).  Pirmieji rungtynių kėliniai baigėsi identiškai – Vytenis Lipkevičius abi atkarpas uždarė tritaškiais, tačiau šeimininkai toli nepabėgo (46:37). Labiausiai juos stabdė būtent nekritę tolimi metimai, kuriuos pataikė tik komandos ...
2024-04-16

Mažeikių klubas apgynė namų sienas ir dar labiau pagilino „Pieno žvaigždžių“ duobę

Mažeikių „M Basket-Delamode“ (10-12) komanda pratęsė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-19) duobę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“). Mažeikiškiai savo aikštėje 79:73 (17:22, 25:13, 24:22, 13:16) nugalėjo Aurimo Jasilionio auklėtinius. Pastarieji patyrė dešimtą pralaimėjimą iš eilės ir nelaimėjo mačo nuo gruodžio 16 dienos.
2024-03-27

Edmondo Sumnerio blyksnį pastebėjęs Andrea Trinchieri: „Šios rungtynės jam galėjo padėti įsivažiuoti“

Kauno „Žalgirio“ treneris Andrea Trinchieri apžvelgė 97:77 rezultatu laimėtas „Betsafe-LKL“ rungtynes prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“.  „Sužaidėme gerus pirmus du kėlinius, tačiau po pertraukos turėjome prastą 6 minučių atkarpą. Vėliau vėl grįžome į savo žaidimą ir iškovojome pergalę.  Geriausias dalykas, kad Butka, Vokietaitis, Montvila kartu sudėjus žaidė 43 minutes. Tai mums labai padeda. Jie darė klaidų, bet viskas yra tvarkoje.
2024-03-17

Jaunimui minučių suteikęs „Žalgiris“ pratęsė Pasvalio ekipos nesėkmių seriją

Prieš dvigubą Eurolygos savaitę „Žalgirio“ arenoje vyko ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe LKL“) kova. Be trijų pagrindinės komandos žaidėjų rungtyniavęs „Žalgiris“ rezultatu  97:77 (24:14, 28:20, 23:23, 21:20) užtikrintai susitvarkė su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“. Rungtynes komandos pradėjo apylygiai, tačiau „Žalgiris“ netruko šauti į priekį.
94
2024-03-17

Oficialu: „Pieno žvaigždes“ palieka komandos lyderis Brandonas Tabbas

Pasvalio „Pieno žvaigždes“ abipusiu susitarimu palieka amerikietis Brandonas Tabbas. 193 cm ūgio gynėjas šį sezoną „Betsafe-LKL“ vidutiniškai per 31 minutę pelnė po 19,3 taško ir rinko po 17,2 naudingumo balo. Lygą palikui Nickui Wardui Pasvalio klubo amerikietis buvo tapęs rezultatyviausiu „Betsafe-LKL“ žaidėju. Po 19 turų Pasvalio klubas „Betsafe-LKL“ su 4 pergalėmis yra 11-oje turnyrinės lentelės vietoje.
2024-03-06

Žiniasklaida: Pasvalį palieka rezultatyviausias LKL žaidėjas

Lietuvą palieka rezultatyviausias Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) žaidėjas Brandonas Tabbas. Basketnews.lt Žurnalistas Lukas Malinauskas pranešė, kad amerikietis Pasvalio „Pieno žvaigždes“ palieka dėl asmeninių priežasčių.  B. Tabbas Pasvalyje rungtyniavo nuo šio sezono pradžios ir po „Gargždų“ bankroto tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju. Krepšininkas per rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 19,3 taško.
2024-03-06

„Pieno žvaigždžių“ treneris Aurimas Jasilionis apie savo komandos lyderį: „Kai kurie sprendimai varo į neviltį“

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) reguliarusis sezonas – įsibėgėjęs. Kai kurie klubai sprendžia dilemas, kaip išlaikyti geresnes pozicijas prieš atkrintamąsias, o kai kurių tikslas yra bent jau nelikti dugne. Tokią misiją šiuo metu turi ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“, kurios su 4 pergalėmis ir 15 pralaimėjimų užima paskutinę poziciją turnyro lentelėje. Treneris Aurimas Jasilionis vasarą buvo ištaręs frazę, kad kaip vyr. treneris labiausiai pasiilgo adrenalino.
2024-03-05

Gausūs Brandono Tabbo tritaškiai nesulaikė Kėdainių klubo nuo pirmosios pergalės išvykoje

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pirmąją šio sezono pergalę išvykoje pasiekė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (5/14). Gedimino Petrausko auklėtiniai po rezultatyvios kovos užėmė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4/15) tvirtovę – 101:91 (23:28, 28:19, 22:23, 28:21).  Mačas startavo rezultatyviai, Brandonas Tabbas sumetė tris greitus tritaškius, o abi komandos patyrė nuostolių – po dvi ankstyvas pražangas užsidirbo Seanas McNeilas ir Deante Johnsonas.
2024-03-03

Nukraujavę „Šiauliai“ dramatiškai nukovė jonaviečius

Nukraujavę „Šiauliai“ (5-14) pergalingai sugrįžo į „Betsafe-LKL“ kovas po rinktinių pertraukos. Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose 89:86 (28:25, 17:16, 23:20, 21:25) palaužė Jonavos „CBet“ (7-12) ir dar žingsneliu priartėjo prie atkrintamųjų traukinio. Nuo aštuntoje vietoje įsitaisiusio Klaipėdos „Neptūno“ (6-12) šiauliečiai dabar atsilieka pergale. Tiesa, klaipėdiečiai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.
2024-03-03

Pasvalio klubą papildė Lietuvoje jau žaidęs prancūzas

Su Josephu Bakeriu atsisveikinusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa turi naujoką, komandą iki sezono pabaigos papildė Lietuvoje jau pažįstamas Darylas Doualla. Talentingas gynėjas iš Prancūzijos 2021-2023 m. rungtyniavo Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ gretose ir antrajame sezone Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) fiksavo 8,3 taško, 2,8 atkovoto kamuolio, 1,4 rezultatyvaus perdavimo bei 7 naudingumo balų statistiką.