Kauno „Žalgirio“ treneris Andrea Trinchieri apžvelgė 97:77 rezultatu laimėtas „Betsafe-LKL“ rungtynes prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

„Sužaidėme gerus pirmus du kėlinius, tačiau po pertraukos turėjome prastą 6 minučių atkarpą. Vėliau vėl grįžome į savo žaidimą ir iškovojome pergalę.

Geriausias dalykas, kad Butka, Vokietaitis, Montvila kartu sudėjus žaidė 43 minutes. Tai mums labai padeda. Jie darė klaidų, bet viskas yra tvarkoje.

Tikiu, kad tai labai svarbu, nes esame pavargę, turime traumuotų žaidėjų. Dar vienas momentas, kai jaunimo sistema mums padėjo, todėl esu labai laimingas“, – kalbėjo italas po užtikrintos pergalės.

„Žalgirio“ komandai Edmondas Sumneris pelnė 21 tašką bei sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.

„Vis dar tikiu, kad jis iki galo neranda būdų, kaip būti naudingu klampiose rungtynėse kaip su „Bayern“ ar „Olympiakos“. Ten yra daug kontakto ir jam kilo problemų.

Jis protingas, šviesus vyrukas, kurį malonu turėti šalia ir kuris spinduliuoja teigiama energija. Jam reikia prisitaikyti prie europietiško krepšinio, kuriame visada kažkas tave spaus ir bus pagalbos.

Jeigu esi pakankamai greitas turi rasti, kaip išnaudoti greitį mažesnėje aikštėje. Skirtumas tarp Europos ir NBA yra aikštės dydis bei gynybiniai niuansai. Manau, kad šios rungtynės jam galėjo padėti įsivažiuoti“, – kalbėjo jis.

A. Trinchieri taip pat paminėjo, kad Rolando Šmito situacija kol kas dar nėra visiškai aiški:

„Jis tikrai nežais šią savaitę Eurolygoje bei su „Šiauliais“. Reikia truputį laiko. Jis pasuko čiurną.“