Lietuvos krepšinio lygoje šeštadienio vakarą Vilniaus „Wolves“ (13-5) namuose priėmė „Pieno žvaigždžių“ (4-14) ekipą. Pirmoje rungtynių pusėje dominavę Nedo Pacevičiaus auklėtiniai pelnė 52 taškus, o šio pranašumo užteko švęsti pergalę rezultatu 94:79 (31:17, 21:24, 21:20, 21:18).

Naudingiausias sezono rungtynes vilniečių gretose sužaidė Vitalijus Kozys, kurio sąskaitoje 13 taškų ir 20 naudingumo balų. Krašto puolėjas taip pat pataikė iš žaidimo abu mestus tritaškius ir keturis dvitaškius.

Pasvaliečiai suklupo penktą kartą paeiliui

Jei pirmas penkias pirmojo kėlinio minutes kova buvo apylygė, tai vėliau „Wolves“ ėmė tolti. 15:2 – tokią atkarpą surengė šeimininkai, susikrovę apčiuopiamą pranašumą – 26:14. Situacijos kontrolę „Wolves“ toliau laikė savo rankose, o galiausiai ėmė kone triuškinti oponentus – 40:22. Tiesa, iki antrojo kėlinio pabaigos „Pieno žvaigždės“ atsilikimą sugebėjo sušvelninti – 41:52.

Taiklumo ilgą laiką stokojęs Brandonas Tabbas padėjo pasvaliečiams laikytis kovoje, nors skirtumas vis tiek liko gana solidus – 59:70. Prieš akis dar buvo visas ketvirtis, bet „Wolves“ neleido svečiams pernelyg kurstyti intrigos ir nužengė pergalės link.

„Wolves“ nepadėjo Rasheedas Sulaimonas (susižeidęs alkūnę) ir Tre‘shawnas Thurmanas (susižeidęs blauzdą).

Iš dešimties Vilniaus ekipos žaidėjų dviženklį rezultatyvumą fiksavo penki.

„Wolves“: Garrisonas Brooksas 15 (7 atk. kam.), Vitalijus Kozys 13 (7 atk. kam.), Regimantas Miniotas 11, Arnas Beručka 10 (2/7 trit.), Kristupas Žemaitis 8.

„Pieno žvaigždės“: Simas Jarumbauskas 14 (9 atk. kam.), DeAnte Johnsonas 11 (7 atk. kam.), Adomas Sidarevičius 9, Martynas Arlauskas 8, Tomas Lekūnas ir Brandonas Tabbas (3/10 metimai) po 7.