Pertrauka tobulėjimui pasinaudojęs Rimantas Grigas – apie rinktinių žaidėjus ir tikslą Kėdainiuose

Paskutines rungtynes Lietuvos krepšio lygoje Pasvalio „Pieno žvaigždės“ sužaidė prieš 10 dienų, o šiandien Aukštaitijos klubas į ritmą pamėgins grįžti Kėdainiuose.

Dėl rinktinių pertraukos Pasvalio ekipos krepšininkų planai išsiskyrė. Artūras Ausėjas patraukė į gimtąją Latviją, kur prisijungė prie savo šalies rinktinės, Viačeslavas Bobrovas išvyko į Ukrainą, o Nikita Balašovas – į Rusiją. Likusieji krepšininkai liko Pasvalyje, kur pertrauka pasinaudojo atsigavimui ir tobulėjimui.

„Tikslas per pertrauką buvo apsigydyti traumas, tačiau likome ne pajėgiausios sudėties, – tinklalapiui „bcpienozvaigzdes.lt“ pasakojo pasvaliečių vairininkas Rimantas Grigas. – Likome septyniese, pasipildėme jaunuoliais ir dirbome. Pavyko apsigydyti traumas. Stepas dvi savaites žaidė su skaudančiu keliu, buvo ir nedidelių čiurnų traumų.“

A. Ausėjo Latvija ir V. Bobrovo Ukraina kartu rungtyniauja pasaulio čempionato atrankos turnyro B grupėje, o N. Balašovo atstovaujama Rusijos rinktinė žaidžia E pogrupyje. Nors visos šios komandos per dvejas rungtynes iškovojo po pergalę, „Pieno žvaigždžių“ žaidėjų vaidmenys savo šalių ekipose skyrėsi. Treneris R. Grigas tikina auklėtinių pasirodymus sekęs.

REKLAMA

„Tikrai šiek tiek teko stebėti. V. Bobrovas pradžiugino, jis yra karys, savo darbą padarė. N. Balašovas nerungtyniavo, o Artūras sužaidė tik vienas rungtynes, tačiau prametė savo metimus, po to apskritai nežaidė“, – sakė specialistas.

Pirmasis FIBA langas baigėsi ir rinktinių krepšininkai vėl išsiskirstė į savo klubus. Tiesa, į Pasvalį grįžti spėjo ne visi, kadangi N. Balašovui gimtinėje iškilo nesklandumų dėl paso. Treneris R. Grigas tikisi, kad aukštaūgis iš Rusijos prie komandos prisijungs artimiausiu metu.

Vis dėlto, „Pieno žvaigždžių“ vairininkas išreiškė ir nusivylimą, kad A. Ausėjas su V. Bobrovu į artimiausias LKL kovas turės stoti pavargę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų