Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nikita balašovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nikita balašovas“.

„Nevėžis“ pirmasis pradėjo pasiruošimą sezonui

Kėdainių „Nevėžis“ pirmasis kibo į darbus naujajame „Betsafe-LKL“ lygos sezone. Sekmadienio vakarą aštuoni „Nevėžio“ žaidėjai – Aidas Einikis, Antanas Bertašius, Martynas Varnas, Ignas Labutis, Vladimiras Ševčenko, Regimantas Miniotas, Nikita Balašovas ir Gabrielius Maldūnas – susirinko į pirmąją treniruotę Kėdainių miesto parke.
2018-08-13

„Nevėžio“ priekinę liniją papildė legionierius iš Ukrainos

Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubo pasiruošimas artėjančiam sezonui įgavo pagreitį. Šiandien „Nevėžis“ pranešė ekipos sudėtį papildęs dar vienu priekinės linijos žaidėju. Reprezentacinė Kėdainių krepšinio ekipa pasirašė dvejų metų sutartį su sunkiuoju krašto puolėju, 200 cm ūgio, 23-jų metų ukrainiečiu Vladimiru Ševčenko. 2013–2018 metais žaidėjas vilkėjo Dnepropetrovsko „Dnipro“ ekipos marškinėliais. Klubas praėjusiame sezone iškovojo Ukrainos krepšinio superlygos vicečempionų titulą.
2018-08-03

G.Einikio sūnus lieka LKL, tačiau keičia klubą

Kėdainių „Nevėžio“ ekipos komplektacijos darbai artėjančiam sezonui – pačiame įkarštyje. Vakar paaiškėjo, kad „Nevėžio“ priekinės linijos žaidėjų grandį papildė rusas, vidurio puolėjas Nikita Balašovas, o jau šiandien klubas pranešė sukirtęs rankomis su dar dviem ekipos naujokais.
2018-07-26

Pergalę legionieriui skyręs „Pieno žvaigždžių“ treneris: dėl jo pralaimėti būtų labai nesmagu

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ išlygino Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio serijos rezultatą – 1:1. Pasvaliečius treniruojantis Gediminas Petrauskas pergalę namuose prieš Klaipėdos „Neptūną“ skyrė komandos legionieriui Jahennsui-Ley Manigatui. „Jam rungtynėse Klaipėdoje nukritus ant šono, atskilo kauliukas, o šiandien sužaidė tokias puikias rungtynes. Per mano devynerių metų trenerio karjerą tai pirmasis toks pasiaukojimas.
2018-05-14

Steponas Babrauskas prieš ketvirtfinalio startą: turime gerą šansą

Tai, apie ką viso sezono metu kalbėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ žaidėjai, prasideda šį vakarą – Gedimino Petrausko auklėtiniai startuoja „Betsafe-LKL“ atkrintamosiose varžybose. Pasvaliečiai viso sezono metu nedrąsiai kalbėjo apie istorinę galimybę – šansą patekti tarp keturių stipriausių šalies komandų. Tokio pasiekimo šis Aukštaitijos klubas per savo gyvavimo istoriją dar niekada nebuvo užfiksavęs, o dar vienas bandymas prasideda šiandien.
2018-05-11

„Dzūkija“ įveikė „Pieno žvaigždes“ ir sustiprino savo pozicijas

Uraganinį puolimą ketvirtajame kėlinyje pademonstravusi Alytaus „Dzūkija“ (10/24) itin svarbiose rungtynėse sugebėjo įtikinamai nugalėti Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (13/20). Valdemaro Chomičiaus debiutas vyriausiojo stratego vaidmenyje padėjo „Dzūkijai“ ne tik atitolti nuo paskutinės vietos, o ir išlaikyti viltis pakovoti dėl aštuntosios vietos reguliariajame sezone.
2018-04-27

Pertrauka tobulėjimui pasinaudojęs Rimantas Grigas – apie rinktinių žaidėjus ir tikslą Kėdainiuose

Paskutines rungtynes Lietuvos krepšio lygoje Pasvalio „Pieno žvaigždės“ sužaidė prieš 10 dienų, o šiandien Aukštaitijos klubas į ritmą pamėgins grįžti Kėdainiuose. Dėl rinktinių pertraukos Pasvalio ekipos krepšininkų planai išsiskyrė. Artūras Ausėjas patraukė į gimtąją Latviją, kur prisijungė prie savo šalies rinktinės, Viačeslavas Bobrovas išvyko į Ukrainą, o Nikita Balašovas – į Rusiją. Likusieji krepšininkai liko Pasvalyje, kur pertrauka pasinaudojo atsigavimui ir tobulėjimui.
2017-11-29

„Pieno žvaigždės“ BBL pasiekė rekordinę pergalę

Įspūdingą pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3-0) komanda. Septyni iš devynių žaidusių krepšininkų pelnė dviženklį taškų skaičių, o Rimanto Grigo auklėtiniai savo aikštėje 115:67 (31:13, 26:18, 32:13, 26:23) nepaliko jokių vilčių Atyrau „Barsy“ (1-4) ekipai iš Kazachstano. Pergalė 48 taškų skirtumu – didžiausias „Pieno žvaigždžių“ laimėjimas šiemet ir apskritai BBL sezono rekordas.
2017-11-10

Trevono Hugheso sugrįžimas pažymėtas triuškinama pergale

Aštuoni „Pieno žvaigždžių“ (2-0) krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, į komandą sugrįžęs Trevonas Hughesas buvo rezultatyviausias ir Pasvalio ekipa iškovojo įspūdingą pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL). Rimanto Grigo auklėtiniai išvykoje 110:83 (27:18, 26:13, 25:27, 32:25) pranoko Uogrės „BK Ogre“ (0-2) ekipą.
2017-11-01

Artūro Ausėjo tolimas šūvis vainikavo pergalingą „Pieno žvaigždžių“ startą BBL

Dramatišką pergalę pirmose Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1-0) komanda, kurios herojumi tapo Artūras Ausėjas. Prasidėjus paskutinei minutei latvis smeigė tritaškį su varžovų pražangą ir įtvirtino Rimanto Grigo auklėtinių pergalę namuose 77:71 (17:17, 20:16, 24:28, 16:10) prieš Talino „Kalev/TLU“ (0-1) žaidėjus.