a. ausėjas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. ausėjas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. ausėjas“.

„Pieno žvaigždės“ Estijoje patyrė pirmąjį pralaimėjimą Baltijos lygoje

Lemiamu rungtynių metu varžovus paviję, tačiau mačo eigos perlaužti savo pusėn nesugebėję Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-1) žaidėjai pirmąsyk suklupo Baltijos krepšinio lygoje (BBL). Gedimino Petrausko vadovaujama ekipa Estijoje 74:80 (20:24, 12:13, 21:25, 21:18) nusileido Tartu „Rock“ (6-3) klubui, į kurį praėjusią savaitę persikėlė sezoną Pasvalyje pradėjęs Julius Kazakauskas.
2018-01-10

Pertrauka tobulėjimui pasinaudojęs Rimantas Grigas – apie rinktinių žaidėjus ir tikslą Kėdainiuose

Paskutines rungtynes Lietuvos krepšio lygoje Pasvalio „Pieno žvaigždės“ sužaidė prieš 10 dienų, o šiandien Aukštaitijos klubas į ritmą pamėgins grįžti Kėdainiuose. Dėl rinktinių pertraukos Pasvalio ekipos krepšininkų planai išsiskyrė. Artūras Ausėjas patraukė į gimtąją Latviją, kur prisijungė prie savo šalies rinktinės, Viačeslavas Bobrovas išvyko į Ukrainą, o Nikita Balašovas – į Rusiją. Likusieji krepšininkai liko Pasvalyje, kur pertrauka pasinaudojo atsigavimui ir tobulėjimui.
2017-11-29

„Neptūnas“ įveikė šou surengusio Artūro Ausėjo vedamas „Pieno žvaigždes“

Klaipėdos „Neptūno“ ekipa iškovojo septintąją pergalę „Betsafe-LKL“. Dviženklį pranašumą iššvaistę, tačiau mačo pabaigą tiksliau sužaidę Kazio Maksvyčio auklėtiniai 97:91 įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“. Artūras Ausėjas, pelnęs 32 taškus, pakartojo Malcolmo Granto užfiksuotą šio sezono rezultatyvumo rekordą.
2017-10-28

Artūro Ausėjo tolimas šūvis vainikavo pergalingą „Pieno žvaigždžių“ startą BBL

Dramatišką pergalę pirmose Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1-0) komanda, kurios herojumi tapo Artūras Ausėjas. Prasidėjus paskutinei minutei latvis smeigė tritaškį su varžovų pražangą ir įtvirtino Rimanto Grigo auklėtinių pergalę namuose 77:71 (17:17, 20:16, 24:28, 16:10) prieš Talino „Kalev/TLU“ (0-1) žaidėjus.
2017-10-27

Rungtynių pabaigą tiksliau sužaidusios „Pieno žvaigždės“ nugalėjo „Vytautą“

Ketvirtojo kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“. 14 taškų turėtą deficitą panaikinę Rimanto Grigo auklėtiniai 80:74 įveikė Prienų-Birštono „Vytautą“. Galingai rungtynes pradėjęs „Vytautas“ susikrovė 14 taškų pranašumą (22:8), tačiau „Pieno žvaigždės“ netrukus persvėrė rezultatą (25:24). Prieš pat ilgosios pertraukos pradžią „Vytautas“ dar kartą padidino persvarą iki dviženklės ribos (41:31). Prasidėjus paskutinei mačo minutei,...