Klaipėdos „Neptūno“ ekipa iškovojo septintąją pergalę „Betsafe-LKL“.

Dviženklį pranašumą iššvaistę, tačiau mačo pabaigą tiksliau sužaidę Kazio Maksvyčio auklėtiniai 97:91 įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Artūras Ausėjas, pelnęs 32 taškus, pakartojo Malcolmo Granto užfiksuotą šio sezono rezultatyvumo rekordą.

Spurtą 6:0 surengę pasvaliečiai likus mažiau nei minutei iki mačo pabaigos sumažino deficitą iki minimalios ribos (90:91), tačiau Edgaras Želionis netrukus pridėjo dvitaškį (93:90).

Likusieji „Pieno žvaigždžių“ metimai skriejo pro šalį, o „Neptūnas“ realizavo baudas (97:91).

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Arnas Butkevičius, pelnęs 10 taškų, perėmęs septynis, atkovojęs šešis kamuolius, atlikęs tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinkęs 28 naudingumo balus.

„Neptūno“ gretose Mindaugas Girdžiūnas ir E. Želionis įmetė po 18 taškų, Juanas Palaciosas pridėjo 17 taškų, Renaldas Seibutis – 14.

„Pieno žvaigždžių“ ekipoje A. Ausėjas surinko 32 taškus, Tomas Galeckas pelnė 12 taškų, Aleksejus Žukanenka įmetė 7 taškus.

Klaipėdiečiai dar antrojo kėlinio pradžioje turėjo dviženklį pranašumą (30:19), tačiau iki ilgosios pertraukos jį praktiškai iššvaistė (49:48).

Visgi, trečiąjį ketvirtį „Neptūnas“ laimėjo rezultatu 28:17 ir prieš paskutines 10 minučių turėjo 12 taškų persvarą (77:65).