Pergalingą startą olimpiadoje Dončičius ir slovėnai atšventė siautulingai: kaljanas ir svaigieji gėrimai

Fantastiška pergale sekmadienį prieš Argentiną 118:100 olimpinio krepšinio turnyrą pradėję slovėnai suskubo ir atšvęsti gerą žaidynių startą. Socialinėje erdvėje pasirodė nuotraukos, kur užfiksuoti, kaip po mačo atsipalaidavo slovėnų rinktinės nariai.

Kiek vėliau paaiškėjo, kad akimirkas paviešino Ispanijos moterų krepšinio rinktinės narė Cristina Ouvina savo asmeninėje instragram paskyroje.

Vaizduose matoma, kaip rankose kaljaną laiko slovėnų žvaigždė Luka Dončičius, šalia ant stalo matomi pokerio žetonai ar kortos.

Nėra laikomosi saugaus atstumo reikalavimų, o ant stalo dar matyti ir padėti svaigieji gėrimai.

Nuotraukos gana greitai buvo ištrintos, tačiau jau buvo spėjusios pasklisti po socialinius tinklus.

Kiek vėliau Ch. Ouvina, kuri ir paviešino pirmoji šias nuotraukas, atsiprašė.

„Norėčiau atsiprašyti tų, kuriuos nuvylė mano socialinėje erdvėje įkeltos nuotraukos, o ypač Slovėnijos delegacijos narių. Buvau neteisi dalindamasi šia savo olimpine patirtimi, tačiau noriu pabrėžti, kad visi Tokijuje esantys atletai supranta pandemijos situaciją, kurioje gyvename.

„Mes esame patys pirmieji, kuriems rūpi mūsų sveikata, kad galėtume mėgautis visu 100 proc. šia patirtimi ir žaidynėmis. Nors iš nuotraukų gali susidaryti kitoks vaizdas, bet mes kiekvieną dieną atliekame testus ir gerbiame nustatytą protokolą.

Šia žinute noriu parodyti, kad esu visiškai atsidavusi nacionalinei Ispanijos rinktinei ir negalvoju apie nieką kitą, kaip tik apie tolimesnes rungtynes su Serbija“, – teigė krepšininkė.

Artimiausias grupės rungtynes slovėnai žais ketvirtadienio rytą, kai susikaus su Japonijos rinktine.


Rašyti komentarą...
L
Lt.
2021-07-27 16:22:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ispanė kuri ikėlė nuotraukas ka ji galvojo.??? Sėdi vakarėlija su visais draugiškai. O kita diena visa kompanija parodo visam pasauliui. Ar ji tikėjosi kad tai nepakenks niekam, ir nebus kritiku. Taip gali ir karjiera suzlugdyti kamnors . Ne manau kad tai tėisinga is jos pusės. Ar tai spicelėi suorganizuota akcija. ??Nenustepciau. Butu liudna. Nes reiskės atejo laikai, kada negali suniekuom sedėti prie stalo, ir po sunkaus darbo atsipalaiduoti. Nes paskui kritikai padarys is taves narkomana ,alkoholika. Nesilaikanti kulturos. Ir panasėi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų