Nors Barselonos „Barcelona“ (22-10) komanda, kuriai vadovauja Šarūnas Jasikevičius, jau užsitikrino vietą atkrintamosiose Eurolygos varžybose, tačiau pergalė šį vakarą klubui leido įgyti ir aikštės namų pranašumą jose.

Katalonai šį kartą namuose 72:56 (19:21, 15:14, 14:7, 22:14) pranoko Berlyno ALBA (9-23) krepšininkus, kurie jau nebeturi galimybių žengti tolyn.

Barselonos komandos atstovams tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės, o vokiečiai patyrė antrąją nesėkmę paeiliui turnyre.

„Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis aikštėje praleido 18 minučių, per kurias pelnė 2 taškus (1/5 dvit.), atkovojo 4 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, išvengė klaidų ir pražangų bei surinko 9 naudingumo balus.

Pirmieji du kėliniai klostėsi apylygiai. Antrajame iniciatyva netgi dažniau priklausė svečiams iš Vokietijos. Vis dėlto, situacija pasikeitė po ilgosios pertraukos.

Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai sukaustė oponentus savo gynyboje ir praleido vos 7 taškus. Nors patys puolime pernelyg nežibėjo, tačiau penki taškai iš eilės ketvirčio pabaigoje leido kiek atitrūkti (48:42).

Lemiamo kėlinio metu katalonai surengė spurtą 10-0 ir pirmą kartą rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą (62:45).

Po tokio smūgio svečiams atsitiesti jau nepavyko ir teko kelti baltą vėliavą – 72:56.

„Barcelona“: Sertacas Sanli 12 (4/5 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.), Nikola Mirotičius 11, Nikola Kaliničius 10, Nicolas Laprovittola ir Kyle‘as Kuričius po 7, Janas Vesely ir Tomašas Satoransky po 6.

ALBA: Yanni Wetzellis 9 (4/7 dvit., 1/1 baud.), Louisas Olinde ir Benas Lammersas po 7, Maodo Lo ir Timas Schneideris po 6.