Paulius Valinskas apie žaidimą „Žalgiryje“: žiūriu į tai kaip į didelį iššūkį

Kiekvieną sekmadienį TV6 eteryje rodomos laidos „Savaitė su Kauno „Žalgiriu“ dėmesio centre šįkart atsidūrė jaunasis žalgirietis Paulius Valinskas. Produktyviai veikiančios „Žalgirio“ piramidės geru pavyzdžiu esantis gynėjas pasakojo apie pirmuosius žingsnius krepšinyje, paaukotų vasarų vaisius ir iššūkius pagrindinėje komandoje.

„Kaip pasirinkau krepšinį, ir pats nelabai atsimenu. Iš pasakojimų žinau, jog tėtis mane atvedė į treniruotę. Lankiau ne tik krepšinį, norėjo, kad išsirinkčiau, kas man labiausiai patinka. Pirmi metai buvo dėl malonumo, tam, kad gerai praleisčiau laiką, pabūčiau su draugais. Laikui bėgant tai tapo mano aistra ir metai iš metų pradėjau rimtai žaisti krepšinį bei tapau profesionaliu krepšininku“, – pirmuosius žingsnius krepšinyje nupasakojo žalgirietis.

Snaiperis prisiminė ir dar ne taip seniai gautą kvietimą prisijungti prie „Žalgirio“ sistemos bei džiaugėsi pasinaudotu suteiktu šansu.

„Kadangi buvo paskutiniai metai Arvydo Sabonio krepšinio mokykloje, kaip ir visi, labai norėjau patekti į „Žalgirio“ sistemą. Laukiau ir tikėjausi kvietimo. Gavau šansą treniruotis su jaunimo komanda be jokių pažadų ir taip viskas prasidėjo. Visas debiutas buvo tikrai nelengvas, kai treniravausi su Luku Lekavičiumi, Justu Tamuliu, buvo labai sunku prieš juos, galvojau, kad jie tikrai kito lygio. Visada turėjau daug ambicijų, norėjau parodyti, kad sugebu ir galiu daugiau. Vasarą daug dirbau, stengiausi ir į antrą sezoną atėjau su naujais tikslais“, – kalbėjo P. Valinskas.

REKLAMA

Po itin gero sezono „Žalgirio“ dubleriuose Paulius sulaukė kvietimo į pagrindinę komandą, kurioje savo vertę turi įrodyti iš naujo.

„Pirmieji mačai, ne tik Eurolygoje, bet ir tame pačiame LKL, buvo tikrai labai nervingi. Turbūt tai natūralu jaunam žaidėjui debiutuojant vyrų komandoje, apie kurią tiek svajojai, sekei rungtynes nuo vaikystės. Tik po pirmo sezono supratau, kas yra ta patirtis, net nesuvokdavau, ką tai reiškia. Kai praėjo pirmas sezonas, jį apžvelgiau, analizavau save ir supratau, kiek visko sukaupiau, paragavau Eurolygos krepšinio, pamačiau geriausius žaidėjus iš arti“, – mintimis dalijosi LKL čempionu tapęs 22-ejų metų krepšininkas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų