Paulius Jankūnas: tikiuosi, kad tokių duobių šį sezoną nebebus

Kauno „Žalgiris“ lipa iš duobės. Skaudžių nesėkmių seriją atlaikę žalgiriečiai Eurolygoje užsitikrino vietą „Top 16” etape, o LKL čempionate atlaikė Klaipėdos „Neptūno“ spaudimą. Klaipėdoje žibėjęs „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas tapo naudingiausiu savaitės žaidėju.

Nors P.Jankūnas pirmą kartą šį sezoną tapo MVP, 24 jo taškai ir 27 naudingumo balai nebuvo atsitiktinis pasirodymas. Paulius yra turbūt naudingiausias ir stabiliausias sidabrinės Lietuvos rinktinės narys po Europos čempionato.

„Nėra jokių paslapčių. Niekada negali žinoti, kada ta duobė ateis. Vieniems ateina anksčiau, kitiems – vėliau. Būtų idealu žaisti 10 rungtynių vienodu ritmu, bet nesame robotai“, – šyptelėjo P.Jankūnas.

Į duobę buvo įkritęs ne P.Jankūnas, o visas „Žalgiris“. Tačiau pastarieji rezultatai nuteikia optimistiškiau.

LKL.lt interviu su P.Jankūnu – apie gerėjantį čempionų žaidimą.

 

– Klaipėdoje lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kai 5 minutes neleidote „Neptūnui“ pelnyti taškų. Kaip taip užgniaužėte varžovus?

REKLAMA

– Visos rungtynės buvo įtemptos. O pabaigoje visi puola gintis iš visų jėgų ir gynyba suaktyvėja. Stengėmės varžovams leisti įmesti kuo mažiau taškų. Pavyko.

– Po skaudžių pralaimėjimų „Panathinaikos“, „Lokomotiv“ ir „Nevėžiui“, žalgiriečiai laimėjo dvejas rungtynes prieš „Karšiyaka“ ir „Neptūną“. Tai reiškia, kad „Žalgiris“ atsigauna?

– Žinote, sezonas ilgas. Bangavimų būna visokių. Tikiuosi, kad tokių didelių pralaimėjimų nebus ir pavyks išvengti didelių duobių.

– Gal ir rūbinėje žaidėjams pakilo ūpas?

– Buvome patekę į duobelę. Bet rūbinėje atmosfera vis tiek išliko gera. Aišku, gal tų juokelių tada buvo mažiau. Bet viskas normaliai.

– Kas pasikeitė pačioje komandoje, kad „Žalgiris“ sugebėjo atsitiesti ir svarbiausiu metu nesuklupti prieš „Karšiyaka“, atlaikyti „Neptūno“ spaudimą?

– Supratome, kad negalime taip žaisti. Ir kokios svarbos rungtynės laukia. Papildomo nusiteikimo nereikėjo.

– Kai kelialapis į „Top 16” jau rankose, galbūt nukris ir įtampa – „Žalgiris“ žais gerokai laisviau?

– Pažiūrėsime Barselonoje. Visada yra uždavinių ir dalykų, kuriuos reikia gerinti. Neatsipalaidavome. Eurolygoje kiekviena pergalė svarbi ir mes to sieksime.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų