Egipte tęsiasi ITF serijos moterų teniso turnyras, kuriame žaidžia ir 18-metė lietuvė Patricija Paukštytė. Penktadienį dvejetų varžybų pusfinalyje lietuvė su Vivian Yang iš Naujosios Zelandijos per 1 valandą 13 minučių 6:2, 6:4 nugalėjo olandę Anouk Koevermans ir belgę Amelie Van Impę.

Pirmąjį setą lietuvė su porininke pradėjo pralaimėdamos savo padavimų seriją, bet nuo tada spurtavo 4:0 ir nebeprisileido varžovių arčiau savęs. Antrajame sete P.Paukštytė su V.Yang atitrūko 4:1. Vėliau jos išbarstė visą persvarą (4:4), o devintąjį geimą pradėjo nuo dviejų dvigubų klaidų. Laimei, lietuvė su porininke laiku susiėmė, laimėjo šį geimą, o tada pergalingai užbaigė mačą varžovių padavimų metu.

P. Paukštytė su V.Yang pelnė 515 JAV dolerių ir po 6 WTA dvejetų reitingo taškus. Finale jos mėgins įveikti slovakes – Romaną Čisovską ir Barborą Matušovą. P. Paukštytė iki šiol per karjerą yra laimėjusi vieną ITF moterų dvejetų turnyrą.

Iš vienetų varžybų Egipte P.Paukštytė pasitraukė aštuntfinalyje, kai po įtemptos 2 valandų 4 minučių kovos 2:6, 6:4, 2:6 nusileido šeštajai turnyro raketei 17-metei britei Ranah Akua Stoiber (WTA-907). Lietuvei atiteko 1 WTA vienetų reitingo taškas ir 294 JAV doleriai.

ITF serijos moterų teniso turnyro Egipte prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.