Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose net 6:1 sutriuškino „Sevilla“ futbolininkus.

Memphis Depay‘us 23-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Atletico“ į priekį 1:0. Pastarasis vos po keleto minučių dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Youssefas En Nesyri 39-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:2.

Antoine’as Griezmannas 53-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos padidino šeimininkų ekipos pranašumą 3:1.

Yannickas Carrasco 69-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir  rungtynių rezultatas tapo jau 4:1.

Ivanui Rakitičiui 74-ąją minutę nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Pape Gueye 81-ąją minutę buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, bei svečiai liko rungtyniauti dešimtyje.

Alvaro Morata rungtynių pabaigoje pridėjo dar du įvarčius, o „Atletico“ iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 6:1.