Milvokio „Bucks“ (45-18) komandai nepavyko pratęsti įspūdingos pergalių serijos.

Tuo pasirūpino Filadelfijos „76ers“ (41-22) krepšininkai, kurie svečiuose 133:130 (29:29, 24:30, 32:40, 48:31) nukovė Milvokio ekipą.

Pastaroji buvo iškovojusi 16 pergalių paeiliui. Tai buvo ilgiausia pergalių serija lygoje nuo praėjusių metų, kai Finikso „Suns“ klubas džiaugėsi 18 laimėtų rungtynių iš eilės.

„Bucks“ nesėkmę lėmė itin nesėkmingas ketvirtasis kėlinys. Jame varžovai pataikė 12 metimų iš 21 bandymo, iš kurių 7 buvo tritaškiai (7/11). Taip pat svečiai realizavo 17 baudos metimų iš 19 bandymų. Ir tai tik per paskutinį vieną kėlinį.

Verta paminėti, kad trečiajame ketvirtyje aikštės šeimininkai visiškai dominavo ir buvo susikrovę net 18 taškų pranašumą (77:95).

Filadelfijos ekipa greitai į tai reagavo ir jau ketvirtojo kėlinio pradžioje nurėžė deficitą iki vos taško (100:101).

Galiausiai, pastaroji surengė dar vieną sėkmingą atkarpą. Šį kartą ketvirčio pabaigoje, kada pelnė 10 taškų be atsako ir persvėrė rezultatą (131:125).

Po tokio smūgio aikštės šeimininkai jau nepakilo kovai ir turėjo pripažinti nesėkmę – 133:130.

Nesulaikomai nugalėtojų gretose žaidė Jamesas Hardenas ir Joelas Embiidas, kuri kartu surinko 69 taškus. Puikiai talkinęs Tyrese‘as Maxey pridėjo 26.

Tai pirmas kartas Filadelfijos ekipos istorijoje nuo 1965 metų, kuomet du komandos draugai per vienerias ir tas pačias rungtynes pelno bent po 30 taškų ir atlieka bent po 10 rezultatyvių perdavimų.

Tąsyk tai buvo padaręs Wilto Chamberlaino ir Halo Greero duetas.

„76ers“: Jamesas Hardenas 38 (6/17 dvit., 5/9 trit., 11/11 baud., 9 atk. kam., 10 rez. perd.), Joelas Embiidas 31 (10 rez. perd.), Tyrese‘as Maxey 26 (8/8 baud.), Georgesas Niangas 16 (5/6 trit.), Jalenas McDanielsas 8.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34 (9/18 dvit., 0/3 trit., 16/18 baud., 13 atk. kam., 7 kld.), Brookas Lopezas ir Jrue Holiday (5/8 trit., 13 rez. perd.) po 26, Graysonas Allenas 20 (6/8 trit.), Bobby Portisas 7.