Penktadienį Tamperėje (Suomija) ir Rygoje (Latvija) prasidėjo pasaulio elitinio diviziono ledo ritulio čempionatas, kurio starte pergalės nepavyko iškovoti Latvijos ledo ritulininkams. B grupės susitikime latviai nepramušė Kanados gynybos ir pralaimėjo jiems rezultatu 0:6 (0:2, 0:2, 0:2).

Rungtynių pradžioje Latvijos rinktinės vartus gynė Ivars Punnenovs, tačiau kuomet jis per 5 pirmąsias minutes praleido du įvarčius, jį pakeitė Arturs Silovs.

Po įvartį kanadiečiams pelnė Lawsonas Crouse‘as (00:52), Scottas Laughtonas (4:56), MacKenzie Weegaras (28:17), Samuelis Blaisas (35:12), Joe Veleno (53:58) ir Jackas McBainas (55:40).

Latviai atliko 23 smūgius į vartus, tuo tarpu kanadiečiai – 29.

Kitas rungtynes latviai žais gegužės 13-ą dieną prieš Slovakiją, tuo tarpu Kanada gegužės 14-ą susikaus su Slovėnija.

A grupės susitikime Švedija 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) palaužė Vokietijos pasipriešinimą.

Vienintelį ir pergalingą mačo įvartį trečiojo kėlinio pradžioje išnaudojus daugumą pelnė Oscaras Lindbergas (41:31).

Švedija atliko 23 smūgius į vartus, tuo tarpu Vokietija – 19.

Kitas rungtynes Švedija žais gegužės 14-ą dieną prieš Austriją, o Vokietija gegužės 13-ą susikaus su Suomija.