REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Lolo Jones (nuotr. SCANPIX)

Išskirtiniais pasiekimais sporto pasaulyje pasigirti galinti amerikietė Lolo Jones pernai paminėjo 40-ąjį gimtadienį ir pripažino, kad iki šiol nesutiko savo išrinktojo.

6

Išskirtiniais pasiekimais sporto pasaulyje pasigirti galinti amerikietė Lolo Jones pernai paminėjo 40-ąjį gimtadienį ir pripažino, kad iki šiol nesutiko savo išrinktojo.

REKLAMA

L.Jones 2012 m. savo „twitter“ paskyroje viešai pareiškė, kad yra nekalta ir kad „saugos“ save būsimam vyrui. Visgi, po šio pareiškimo vyrų požiūris į L.Jones pasikeitė. Anot sportininkės, jai tapo daug sunkiau nueiti į pasimatymus.

„Tai buvo klaida. Tai visiškai sunaikino mano šansus nueiti į pasimatymus. Anksčiau aš bent turėdavau šansą ir galėdavau svarstyti, kada bus tinkamas laikas jam pasakyti tiesą“, - sakė L.Jones.

Tai nereiškia, kad sportininkė nesulaukia vyrų dėmesio, tačiau prieš jos namų lankosi ne patys maloniausi asmenys. L.Jones neseniai „instagram“ paskyroje pranešė, kad per pastaruosius metus ją pradėjo persekioti net trys įtartini vyrai.

REKLAMA
REKLAMA

„Per paskutinius metus buvau persekiojama trijų skirtingų vyrų. Jie peržengė ribas, kėlė grėsmę mano ir draugų saugumui. Vienas vyras įsilaužė į olimpinį treniruočių centrą ir ten buvo per naktį, tikėdamasis, kad sutiks mane. Kitas užgauliojo mano draugus, kad šie padėtų jam susitikti su manimi. Galiausiai vienas vyras šniukštinėjo aplink mano namą, o policijai aiškino, kad žino mane iš „instagram“ platformos ir kad aš neva jam pasiūliau gyventi kartu. Man to jau užteks. Jei jums, vyrai, dar buvo kažkas neaišku, tai noriu patikinti, kad tokiu elgesiu manęs tikrai nesudominsite“, - sakė L.Jones.

REKLAMA

Sportininkė pernai pažymėjo, kad ruošiasi kiaušialąsčių užšaldymo procesui, kad sutikusi savo išrinktąjį galėtų turėti vaikų, jei tik to panorėtų.

L.Jones yra viena iš nedaugelio sportininkių per istoriją, kurioms pavyko patekti tiek į vasaros, tiek į žiemos olimpines žaidynes. 2008 m. ir 2012 m. vasaros olimpiadose ji bėgo 100 m su barjerais, o 2014 m. žiemos olimpiadoje dalyvavo moterų dviviečių rogių bobslėjaus lenktynėse.

L.Jones 2008 m. ir 2010 m. tapo pasaulio čempione 60 m barjeriniame bėgime uždarose patalpose. 2013 m. ir 2021 m. ji tapo ir pasaulio bobslėjaus čempione – sykį mišrių komandų rungtyje, sykį – moterų dviviečių rogių bobslėjaus lenktynėse.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų