Lietuvos plaukikė Kotryna Teterevkova pasaulio čempionate Abu Dabyje trumpajame baseine (25 m) dalyvavo 100 m plaukimo krūtine finale, kur užėmė septintąją vietą.

Devyniolikmetė lietuvė distanciją pradėjo kiek greičiau ir plaukė geru tempu. Vis dėlto finišui artėjant stabilaus tempo išlaikyti nepavyko ir sienelę sportininkė palietė septinta.

K. Teterevkovos laikas buvo 1 min. 4.64 sek. Lietuvei tai buvo pirmasis pasaulio čempionato finalinis plaukimas karjeroje.

Finale triumfavo Azijos rekordą pagerinusi kinė Tang Qianting (1:03.47). 17-metei kinei tai buvo kol kas skambiausia karjeros pergalė. Antra finišavo švedė Sophie Hansson (1:03.50), trečia – airė Mona McSharry (1:03.92).

Tris kartus iš eilės pasaulio čempione trumpame baseine būtent šioje rungtyje tapusi jamaikietė Alia Atkinson ketvirto titulo iš eilės neiškovojo. Veteranė liko ketvirta (1:04.03).

Priminsime, kad pusfinalyje K. Teterevkova plaukė per 1 min. 4.54 sek. laiką ir 0.21 sek. ir pagerino karjeros rekordą.