Itin dramatiškai susiklostė Adrijos krepšinio lygos rungtynės, kuriose Zadaro „Zadar“ 80:78 (20:18, 17:21, 19:20, 24:19) paskutinėmis sekundėmis palaužė Belgrado „Partizan“ klubą.

Iki mačo pabaigos likus keliolikai sekundžių „Partizan“ pirmavo 75:74, bet prie savo krepšio apmaudžiai prarado kamuolį. „Zadar“ padrikai sustatė puolimą, tačiau likus 4 sek. tikslų tritaškį švystelėjo Ante Delašas, persvėręs rezultatą – 77:75. „Partizan“ paprašė minutės pertraukėlės, kuri buvo vaisinga. Likus 1 sek. iš toli pataikė latvis Dairis Bertanis, vėl išvedęs Belgrado klubą į priekį – 78:77. „Partizan“ krepšininkai manė, kad pataikė su sirena, tačiau sekretoriatas kroatams vis dėlto paliko vieną sekundę.

Kaip parodė įvykiai, jos pilnai pakako. Iš užribio „Zadar“ kamuolį išmetė taip, kad amerikiečiui Romeo Travisui beliko aukštai iššokti prie pat lanko ir pamušti jį į krepšį. Krepšininkas tai dar padarė su varžovo pražanga ir išplėšė „Zadar“ klubui pergalę – 80:78.

Bariša Krasičius ir Franko Kaštropilas nugalėtojams pelnė atitinkamai 14 ir 13 taškų.

„Partizan“ komandai Vladimiras Lučičius surinko 15 taškų.