Klivlendo „Cavaliers“ (38/19) NBA iškovojo beprotišką pergalę 121:119 (23:24, 37:32, 23:26, 38:37) prieš Dalaso „Mavericks“ (33/25).

Nors tikslint paskutinėms rungtynių minutėms Dalasas buvo priekyje, šią pergalę nulėmė įspūdingas Maxo Struso metimas iš vidurio aikštės, likus 2,9 sekundės, kuris ir persvėrė rezultatą – 121:119.

Tai buvo penktasis tolimas „Cavaliers“ krepšininko metimas per paskutines mačo minutes. Po rungtynių jis teigė, jog jautė, kad šis metimas pasieks savo tikslą.

„Paskutiniai penki metimai buvo labai geri, – sakė jis. – Pajutau ritmą ir smagu, kai tai pavyksta. Kiekvieną kartą mesdamas jaučiau, kad pataikysiu, ir taip ir buvo. Taip pat ir su paskutiniuoju.“

„Basketball Reference“ duomenimis, M. Struso sensacingas metimas yra antras ilgiausias pergalingas metimas per visą tritaškių erą (1979-1980 m.).

„Mavericks“ neišgelbėjo ir beprotiškai žaidęs Luka Dončičius. Slovėnas rungtyniavo beveik be poilsio, pelnė 45 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Donovanas Mitchellas nugalėtojams pelnė 31 tašką, M. Strusas pridėjo 21 tašką, o Jarrettas Allenas – 19 taškų.

Dalaso pusėje 30 taškų į varžovų krepšį suvertė Kyrie Irvingas, o kitas rezultatyviausias žaidėjas buvo P. J. Washingtonas su 11 taškų.

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 31 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Maxas Strusas 21 (7/10 trit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Jarrettas Allenas 19 (9 atk. kam.), Evanas Mobley 12 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Carisas LeVertas 11 (4 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 45 (9 atk. kam., 14 rez. perd.), Kyrie Irvingas 30 (6 atk. kam.), P. J. Washingtonas 11.