Paleido pergalę iš rankų: „Man United“ praleido įvartį per pridėtą laiką

Į aikštę įsiveržęs sirgalius pasidarė asmenuką su Casemiro

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Crystal Palace“ ir „Manchester United“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Beje, 56-ąją minutę jaunas vaikinas įsiveržė į aikštę ir pribėgo prie „Raudonųjų velnių“ žvaigždės Casemiro bei greitai pasidarė su pastaruoju asmenukę. Po kurio laiko į aikštę atskubėjo apsauga, kuri padėjo futbolo aistruoliui palikti aikštę ir rungtynės buvo pratęstos.

Marcusas Rashfordas 8-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir ataka nutrūko.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Woutas Weghorstas 31-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio.

Odsonne Edouardas atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Bruno Fernandesas 44-ąją minutę puikiu smūgiu tiksliai uždarė Christiano Erikseno perdavimą ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Scottas McTominay‘us 72-ąją minutę krito baudos aikštelėje, tačiau VAR peržiūros metu pražangos įžvelgta nebuvo ir vienuolikos metrų baudinys skirtas nebuvo.

Marcas Guehi 75-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Davidas De Gea.

Michaelis Olise 91-ąją minutę galingu baudos smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir išplėšė dramatiškas lygiąsias 1:1.