„Barcelona“ Ispanijos Supertaurės finale užtikrintai 3:1 nugalėjo Madrido „Real“ futbolininkus ir tapo šio turnyro nugalėtojais.

Karimas Benzema 19-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Gavi 33-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Barcelonos“ ekipą į priekį 1:0.

Robertas Lewandowskis 45-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0.

Ousmane’as Dembele 51-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Thibautas Courtoisas meistriškai atrėmė kamuolį.

Pedri 69-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir šių rungtynių rezultatas jau tapo triuškinamas 3:0.

Marco Asensio 74-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas atrėmė kamuolį.

Rodrygo 79-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Marcas Andre ter Stegenas sėkmingai apsaugojo vartus.

Nacho Fernandezas 86-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

K. Benzema 93-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:3.

Įdomūs faktai:

• Gavi tapo jauniausiuoju žaidėju, pasižymėjusiu „El Clasico“ mūšyje (18 metų ir 163 dienos) nuo Ansu Fati, kuris pelnė įvartį 2020 m. spalio mėnesį įvykusiose rungtynėse būdamas 17 metų ir 359 dienų amžiaus.

• „Barcelonos“ komanda pelnė 2 arba daugiau įvarčių pirmajame „El Clasico“ mūšio kėlinyje vos penktą kartą istorijoje.

• Sergio Busquetsas sužaidė 45-ąsias „El Clasico“ rungtynes visuose turnyruose ir kartu su Lioneliu Messi bei Sergio Ramosu tapo daugiausiai susitikimų tarp „Barcelonos“ ir „Real“ komandų sužaidusiu futbolininku.

• „Barcelona“ iškovojo Ispanijos Supertaurę keturioliktąjį kartą futbolo istorijoje (1983, 1991, 1992, 1994, 1996, 2005, 2006, 2009, 2010, 2011, 2013, 2016, 2018, 2023).