Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trečiadienį Palangoje startuoja tradicinės „Aurum 1006 km“ lenktynės Palangoje, truksiančios keturias dienas.

Trečiadienį Palangoje startuoja tradicinės „Aurum 1006 km“ lenktynės Palangoje, truksiančios keturias dienas.

REKLAMA

Dariaus ir Girėno stadiono aikštelėje kaip įprasta komandos turėjo įveikti techninę ir administracinę komisijas.

Prasidėjusi kaip tiesiog techninis elementas ši dalis tampa savotišku lenktynių atidarymų. Šių metų naujiena tiesioginė transliacija iš techninės komisijos, kuomet visi galės susipažinti su komandomis ir vairuotojais bei apžiūrėti visiškai pasiruošusius lenktynių bolidus, tokius kokius matysite lenktynių trasoje. 

Visą lenktynių festivalį galėsite taip pat stebėti mūsų portale.

Šiemet puikios dovanos sulauks ir drifto, arba šonaslydžio, mėgėjai. Šių varžybų pusfinalius ir finalus penktadienį, liepos 17 d., tiesiogiai transliuos TV6. 

Ketvirtadienį, liepos 16 d., 18.30 val., sugrįžę į pagrindinę areną netoli lenktynių starto linijos, finalines kovas pradės ir traukos (drag‘o) meistrai, o galimybę matyti jas tiesiogiai turės tv3.lt žiūrovai. 

REKLAMA

Ketvirtadienį ir penktadienį dienos metu maždaug kas pora valandų tv3.lt tiesiogiai transliuos 15-20 min. trukmės reportažus iš įvairiausių ne tik lenktynių trasos, bet ir laikinojo miestelio, komandų vadaviečių ir kitų vietų.

Naujienų portalo tv3.lt žiūrovai pamatys ir reportažus apie spalvingą komandų kelionę kurorto gatvėmis, ir iš slalomo, drag‘o bei pačių „Aurum 1006 km lenktynių“ treniruočių, ir nuotaikingo „Moterų 108 km iššūkio su „Sonax“, tradicinio mechanikų bėgimo, ir bene didžiausio žiūrovų susidomėjimo keliančių atrankos ir „Super pole“ varžybų bei kvalifikacijos nugalėtojų apdovanojimo ceremonijos.

Šeštadienį vyksiančias lenktynes visą dieną tiesiogiai transliuos tiek tv3.lt, tiek TV6 kanalas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų