• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
    A grupė Birželio 14 d., penktadienis
    GER SCO 22:00
    A grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    HUN SUI 16:00
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ESP CRO 19:00
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ITA ALB 22:00
    D grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    POL NED 16:00
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SLO DEN 19:00
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SRB ENG 22:00
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    ROU UKR 16:00
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    BEL SVK 19:00
    D grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    AUT FRA 22:00
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    TUR GEO 19:00
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    POR CZE 22:00
    B grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    CRO ALB 16:00
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    GER HUN 19:00
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    SCO SUI 22:00
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    SLO SRB 16:00
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    DEN ENG 19:00
    B grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    ESP ITA 22:00
    E grupė Birželio 21 d., penktadienis
    SVK UKR 16:00
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    POL AUT 19:00
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    NED FRA 22:00
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    GEO CZE 16:00
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    TUR POR 19:00
    E grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    BEL ROU 22:00
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SCO HUN 22:00
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SUI GER 22:00
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    ALB ESP 22:00
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    CRO ITA 22:00
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    FRA POL 19:00
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    NED AUT 19:00
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    DEN SRB 22:00
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    ENG SLO 22:00
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    UKR BEL 19:00
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    SVK ROU 19:00
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 22:00
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    CZE TUR 22:00
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Penktadienį taip pat buvo ištraukti ir 2025-ųjų Europos vaikinų U19 čempionato atrankos burtai.

Penktadienį taip pat buvo ištraukti ir 2025-ųjų Europos vaikinų U19 čempionato atrankos burtai.

REKLAMA

Burtai nulėmė, kad lietuviai pateko į trečiąją grupę, kur jų varžovais bus Anglijos, Belgijos ir Bulgarijos rinktinės.

Finalinis turnyro etapas vyks 2025-ųjų vasarą Rumunijoje. Į antrą atrankos etapą pateks pirmos dvi visų grupių komandos bei viena geriausioji trečią vietą užėmusi ekipa. Atrankos turnyrai turės būti sužaisti šių metų rudenį.

Visos atrankos grupės:

1 grupė: Ukraina, Nyderlandai, Slovėnija, Kazachstanas;

2 grupė: Vokietija, Vengrija, Kipras, Andora.

3 grupė: Anglija, Belgija, Bulgarija, Lietuva.

4 grupė: Turkija, Lenkija, Malta, Gibraltaras.

5 grupė: Prancūzija, Škotija, Velsas, Lichtenšteinas.

6 grupė: Čekija, Suomija, Šveicarija, San Marinas.

7 grupė: Airija, Islandija, Azerbaidžanas, Moldova.

8 grupė: Italija, Graikija, Bosnija ir Hercegovina, Juodkalnija.

9 grupė: Norvegija, Švedija, Sakartvelas, Estija.

10 grupė: Ispanija, Austrija, Kosovas, Farerų Salos.

11 grupė: Izraelis, Danija, Šiaurės Airija, Albanija.

12 grupė: Slovakija, Latvija, Šiaurės Makedonija, Liuksemburgas.

13 grupė: Serbija, Kroatija, Armėnija, Baltarusija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų