Olimpinis keirinas: Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė į ketvirtfinalį nepateko atnaujinta 11.25 val.

Tokijo olimpinėse žaidynėse dar vieną startą turėjo Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė. Dviratininkės varžėsi individualioje keirino rungtyje.

Pirmoji antrajame važiavime startavo M. Marozaitė. Mūsiškė po starto užsiėmė poziciją iškart už greitį reguliuojančio dviračio.

Lietuvė po trijų ratų išnėrė pirma, bet jau pravažiavus ketvirtąjį krito į penktąją poziciją. Vėliau M. Marozaitė atsiliko dar labiau ir finišavo paskutinė, šešta. Jos laukė pakartotinis važiavimas vėliau trečiadienį.

Miglė užsiėmė po starto antrąją poziciją. Kai pasitraukė moderatorius, mūsiškė krito į ketvirtąją poziciją. Paskutiniame rate M. Marozaitė tinkamo koridoriaus lenkimui nerado ir baigė pasirodymą keirine. Nuo lyderės ji atsiliko 1.241 sek. ir finišavo penkta.

M. Marozaitės pasirodymas keirino atrankoje:

S. Krupeckaitė pasirodė ketvirtajame važiavime. Prieš greičio moduliatorių ji įsitaisė ketvirtoje pozicijoje. Lietuvė sprintavo likus dviems ratams, bet įsibėgėti nepavyko.

Mūsiškė savo atrankoje taip pat liko paskutinė ir keliavo į pakartotinius važiavimus.

Lietuvė pakartojimą pradėjo antra. Simona labai sėkmingai spurtavo pasitraukus moderatoriui, bet paskutiniame rate užleido antrąją poziciją. Galiausiai jos susigrąžinti nepavyko – trečioji vieta į ketvirtfinalį nekeliauja.

S. Krupeckaitės pasirodymas keirino atrankoje:

S. Krupeckaitei apskritai tai jau net penktoji olimpiada. Pagal šį skaičių ji susilygino su legendiniu disko metiku Virgilijumi Alekna ir šaule Daina Gudzinevičiūte. M. Marozaitei tai pirmosios olimpinės žaidynės jos, kaip sportininkės, karjeroje.

Keirine dviratininkės turi įveikti šešis ratus. Tris iš jų greitį sulygina ne dalyvis dviratis, o likusius tris – atletės spurtuoja. Į ketvirtfinalį žengia po dvi kiekvieno važiavimo dalyves, o likusių laukia išlikimo kovos.

S. Krupeckaitė ir M. Marozaitė Tokijuje dar varžysis individualioje sprinto rungtyje.

Tiesioginė transliacija – naujienos viršuje.


Rašyti komentarą...
G
Grigorij
2021-08-04 11:47:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Be abejo, sirgau ir sirgsiu Tik už RU, BY merginas, sportininkus (ačiu Sajudžiui, be galo politizavusiam sporta, ypač krepšini, bei pagal jo apibrežima, nors čia gimes, tapau "okupantu"). Bet žymios, nusipelnusios Simonos paguodai pacituosiu:

На Рижском взморье воздух свеж,
Там бродит ветер моих надежд,
Туда спешит мой самолёт,
Там девушка Симона меня любит и ждёт.
Симона– девушка моей мечты,
Симона– королева красоты,
Вап–тап–пап–пап паду–паб–паду баду–паб та–бап–паб–паб–паду паб
Она прекрасна, как морской рассвет,
На целом побережье лучше
Девушки нет, нет, нет
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų