Dar vienas skaudus kritimas treke: pasaulio rekordą pagerinusios britės trenkėsi viena į kitą

Tokijo olimpinių žaidynių dviračių treko varžybose netrūko susidūrimų ir įspūdingų rezultatų.

Moterų persekiojimo lenktynėse Didžiosios Britanijos komanda (Katie Archibald, Laura Kenny, Neah Evans, Josie Knight ir Elinor Barker) pagerino pasaulio rekordą. Jos 4 km nuvažiavo per 4 min. 6.748 sek., aplenkė amerikietės ir užsitikrino vietą didžiajame finale.

Tiesa, iš karto po rekordo K.Archibald buvo tokia išsekusi, kad nesugebėjo laiku sustabdyti dviračio ir..trenkėsi į N.Evans. Laimei, sportininkės avarijos metu rimtesnių sužeidimų išvengė, greitai atsistojo ant kojų ir ruošėsi finalui.

Bričių pasaulio rekordas gyvavo tik keletą minučių, nes jau kitame pirmojo etapo važiavime jį pagerino vokietės – 4 min. 6.159 sek. Būtent su vokietėmis britės važiavo didžiajame finale.

Jame po avarijos grįžusios britės demonstravo kur kas prastesnį laiką (4:10.607), o vokietės dar beveik 2 sek. pagerino planetos rekordą (4:04.242).

„Žinau, kad su šita komanda buvo siejami dideli lūkesčiai, nes turėjome savo gretose tris čempiones iš Rio de Žaneiro olimpiados. Patekau į labai stiprią komandą ir galvojau tik apie tai, kad nenuvilti savo komandos draugių. Važiuoti tokioje komandoje buvo nuostabi patirtis, aišku, išskyrus tą avariją“, - sakė N.Evans.

Pirmadienį analogiškoje vyrų rungtyje irgi neapsieita be incidento. Tada Danijos rinktinės narys Frederikas Madsenas įsirėžė į britą Charlie Tanfieldą.

Danas po incidento „pasiuntė“ britus, o teisėjai epizodą analizavo kone pusvalandį. Galiausiai nuspręsta nė vienos komandos nediskvalifikuoti. Danai pateko į šios rungties didįjį finalą, o britai kovos tik dėl 7-os vietos.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų