Olimpinis čempionas gali likti be Tokijo žaidynių: „Nenoriu skiepo nuo koronaviruso“

Garsus Jamaikos sprinteris Yohanas Blake‘as rizikuoja likti be olimpiados – sportininkas pareiškė, kad nenori skiepo nuo koronaviruso.

„Aš vis dar laikausi tvirtos nuomonės, kad nenoriu skiepo nuo koronaviruso. Jau geriau praleisiu olimpiadą, nei būsiu paskiepytas. Daugiau plėstis šia tema nenoriu, bet turiu savų priežasčių, kodėl nenorėčiau būti paskiepytas“, - rėžė Y.Blake‘as.

Y.Blake‘as tiek 2012 m. Londone, tiek 2016 m. Rio de Žaneire tapo olimpiniu čempionu kartu su komandos draugais estafetėje 4x100 m. Usaino Bolto įpėdiniu vadintas sportininkas yra vienas greičiausių žmonių istorijoje. Y.Blake‘o geriausias rezultatas 100 m bėgime – 9.69 sek. Visų laikų rikiuotėje jis dalijasi 2-3 vietas su amerikiečiu Tysonu Gay (9.69) ir atsilieka tik nuo U.Bolto (9.58).

Ketvirtas greičiausias žmogus istorijoje Asafa Powellas (9.72) laikosi kitokios nuomonės nei Y.Blake‘as. 38-erių veteranas pažymėjo, kad jam veikiausiai neliks kitos išeities, kaip tik pasiskiepyti nuo koronaviruso, nes kitu atveju jam tikriausiai tektų baigti karjerą.

Priminsime, kad kai kuriose pasaulio šalyse olimpiečiai ir kandidatai į olimpines žaidynes pateko į prioritetinių asmenų sąrašus ir yra anksčiau nei dauguma skiepijami nuo koronaviruso. Tarp tokių šalių yra Lietuva, Vengrija, Serbija, Izraelis ir Singapūras.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų