Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Devynių mėnesių diskvalifikacijos dėl neleistinų veiksmų po kovos su Conoru McGregoru sulaukęs Khabibibas Nurmagomedovas grįžtą į narvą.

Devynių mėnesių diskvalifikacijos dėl neleistinų veiksmų po kovos su Conoru McGregoru sulaukęs Khabibibas Nurmagomedovas grįžtą į narvą.

REKLAMA

Rugsėjo 7-ąją dieną Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vyksiančiame „UFC 242“ turnyre iš Dagestano kilęs 30-metis sportininkas gins lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš bendraamžį amerikietį Dustiną Poirier.

Būsimas Kh. Nurmagomedovo varžovas neseniai Arielio Helwani laidoje papasakojo apie pasiruošimą svarbiausiai karjeros kovai.

„Žinome, koks varžovas manęs laukia, todėl paruošėme tam tikrų naujovių treniruočių stovykloje. Dabar daugiau dėmesio skirsiu parteriui ir kovai nepatogiose pozicijose. Nesakau, kad to nepraktikavome anksčiau, tiesiog dabar tai akcentuosime dar labiau. Tokios treniruočių stovyklos ir tokie varžovai padeda man augti kaip kovotojui. Aš to ir trokštu.

Jau pakvietėme į stovyklą keletą puikių imtynininkų, o kai kurie prisijungs vėliau. Pas mus atvyks vyrukas, vardu Sidney Outlaw. Prieš porą savaičių Floridoje jau dirbau su juo. Sekėsi puikiai, greitai suradome bendrą kalbą. Kiek žinau, jis Renzo Gracie mokyklos juodasis diržas. Jis elitinis imtynininkas ir džiu-džitsu meistras. Tvirto sudėjimo, labai techniškas. Norėsiu su juo dar padirbėti“, – pasakojo D.Poirier.

REKLAMA

Amerikietis į stovyklą pasikvietė ir Muhammadą Lawalį.

„King Mo“ pravarde žinomas kovotojas anksčiau Amerikos kikbokso akademijoje (AKA) dirbo kartu su pačiu Kh. Nurmagomedovu ir netgi prognozavo, kad D. Poirier taps pirmuoju, nutrauksiančiu Rusijos piliečio pergalių seriją.

Pats D. Poirier labai džiaugėsi „King Mo“ kompanija.

„Labai džiaugiuosi, kad stovykloje turėsime ir „King Mo“. Jis ne tik yra dirbęs su Khabibu, bet ir šiaip yra elitinis graplingo meistras ir imtynininkas. Įdomiausia tai, kad prieš 4-5 metus „King Mo“ man sakė, kad aš tapsiu pirmuoju, nugalėjusiu Khabibą. Tuo metu mūsų kovą net nebuvo realu surengti, o „King Mo“ jau dalino tokias prognozes. Dabar atėjo mano laikas šokiruoti pasaulį. Tapsiu neginčijamu pasaulio čempionu“, – tvirtino D. Poirier.

27 pergales MMA narve iškovojęs Kh. Nurmagomedovas iki šiol išlieka nenugalėtas.

D.Poirier sąskaitoje yra 25 pergalės, 5 pralaimėjimai. Amerikietis paskutinį kartą pralaimėjo prieš 3 metus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų