Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Devynių mėnesių diskvalifikacijos dėl neleistinų veiksmų po kovos su Conoru McGregoru sulaukęs Khabibibas Nurmagomedovas grįžtą į narvą.

Devynių mėnesių diskvalifikacijos dėl neleistinų veiksmų po kovos su Conoru McGregoru sulaukęs Khabibibas Nurmagomedovas grįžtą į narvą.

REKLAMA

Neseniai buvo oficialiai pranešta, kad iš Dagestano kilęs 30-metis sportininkas rugsėjo 7-ąją dieną Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vyksiančiame „UFC 242“ turnyre gins lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš bendraamžį amerikietį Dustiną Poirier.

Trečiadienį Didžiosios Britanijos sostinėje Londone UFC surengė specialią spaudos konferenciją, kurioje Kh. Nurmagomedovas ir D. Poirier pirmą kartą susitiko akis į akį.

„Kai UFC man paskambino, pasakiau, kad kovosiu Abu Dabyje tik tada, jei visiems mano broliams bus nutrauka diskvalifikacija ir kitos sankcijos. Jei ne, tuomet lauksiu tol, kol baigsis jų diskvalifikacijos.

UFC sutiko nusileisti ir mes dabar galėsime grįžti visi kartu. Jei noriu sukurti savo legendą šiame sporte, man dar reikia nugalėti Dustiną, Tony Fergusoną ir Georgesą St.Pierre‘ą. Tada tapčiau geriausiu MMA kovotoju pasaulyje“, – spaudos konferencijoje sakė Ch. Nurmagomedovas.

REKLAMA

Rusijos pilietis prisipažino, kad pergalinga kova su C. McGregoru suteikė didelio populiarumo, tačiau jis bando išlikti tuo pačiu žmogumi: „Mano protas, mano mintys – tokios pačios, kaip ir anksčiau. Toliau dirbu sunkiai. Tai, kas nutiko spalio 6-ą dieną kovoje su Conoru, yra tik pradžia. Labai džiaugiuosi galėdamas sugrįžti.“

Visgi, pats Kh. Nurmagomedovas prisipažino, kad šįkart jam yra sunkiau rasti motyvacijos šiai kovai nei prieš dvikovą su airiu.

Galiausiai UFC lengvo svorio čempionas dar kartą skaudžiai užmynė C. McGregorui ant žaizdos.

„Nieko nesigailiu. Jei reikėtų kartoti, pakartočiau savo elgesį dar 100 kartų. Apie revanšą su Conoru negalvoju. Per paskutinius 3 metus jis turi 1 pergalę mėgėjų bokse. Kaip jis gali būti vertas revanšo? Jis tapšnojo. Jis maldavo, kad jo nenužudyčiau. Dabar jis kalba apie revanšą. Eilėje yra Tony Fergusonas. Žmonės, kurie turi pergalių serijas, yra eilėje, bet tikrai ne vyrukas, kuris 3 metus nieko nedarė“, – varžovui įgėlė Kh. Nurmagomedovas.

REKLAMA
REKLAMA

Tuo metu jo būsimas varžovas D. Poirier nebandė ieškoti silpnų čempiono pusę, o tvirtino bandysiąs jam primesti savo taisykles.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų