Nurmagomedovas iškart sureagavo į nokautą: pasakė, kodėl McGregoras pralaimėjo

Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Abu Dabyje esančioje „kovų saloje“ įvyko pirmasis 2021 m. „pay-per-view“ turnyras „UFC 257“.

Jame buvęs laikinasis lengvo svorio kategorijos čempionas amerikietis Dustinas Poirier (27-6, 1 be nugalėtojo) antrame raunde nokautavo po metų pertraukos į narvą sugrįžusį buvusį dviejų skirtingų svorio kategorijų čempioną airį Conorą McGregorą (22-5) ir atsirevanšavo jam už 2014 m. patirtą pralaimėjimą puslengvame svoryje.

Pirmą kartą nuo praėjusių metų sausio kovojęs C.McGregoras stovėsenoje atrodė pavojingas, tačiau negalėjo sustabdyti D.Poirier kojų smūgių, kurie galiausiai turėjo didelę įtaką kovos pabaigai.

D.Poirier laukė savo momento, kol galiausiai antrame raunde, po dar vieno spyrio į koją, pataikė smūgį kaire ranka, prirėmė C.McGregorą prie narvo krašto bei pridėjo dar bent dešimtį smūgių abejomis rankomis, kol galiausiai airis krito ant žemės ir kova buvo nutraukta.

Po šios kovos tiek D.Poirier, tiek C.McGrorą privertęs pasiduoti UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Chabibas Nurmagomedovas pateikė savo versiją, kodėl vienu geriausių smūgiuotojų UFC organizacijoje laikomas C.McGregoras patyrė pralaimėjimą.

„Taip nutinka, kai tu pakeiti komandą, palieki sparingo partnerius, kurie tave padarė čempionu ir treniruojiesi su mažais vaikais, toli nuo realybės“, – rašė Ch.Nurmagomedovas.

Po turnyro vykusioje spaudos konferencijoje UFC prezidentas Dana White‘as atskleidė, kad kalbėjosi su Ch.Nurmagomedovu.

Dar prieš šį turnyrą D.White‘as teigė, esą Ch.Nurmagomedovas jam sakė, kad jeigu pamatys kažką įspūdingo ir jį dominančio, jis sugrįš dar vienai kovai. Visgi dabar D.White‘as atskleidė, kad Ch.Nurmagomedovas buvo skeptiškas dėl sugrįžimo ir teigė, kad yra visa galva aukštesnis už kitus. D.White'as taip pat teigė, kad Ch.Nurmagomedovas nekenčia C.McGregoro ir norėjo, kad jis pralaimėtų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų