Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Oklando „Warriors“ krepšininkai. Steve'o Kerro auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 102:98 (30:25, 18:23, 22:30, 32:20) palaužė Denverio „Nuggets“ komandą.

Oklando klubas serijos rezultatą laimėjo 4:1 ir Vakarų pusfinalyje žais su Memfio „Grizzlies“ ir Minesotos „Timberwolves“ poros laimėtoja.

Nugalėtojams 30 taškų surinko Stephenas Curry, kuris pirmą kartą šiose atkrintamosiose mačą pradėjo startiniame penketuke. Gary Paytonas ir Klay Thompsonas pridėjo po 15 taškų.

Nikola Jokičius pralaimėjusiems per 32 minutes įmetė 30 taškų (12/16 dvit., 0/2 trit., 6/8 baud.), sugriebė 19 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 6 klaidas, prasižengė 5 kartus.

Trečiajame kėlinyje „Warriors“ atsiliko 10 taškų, bet rungtynes perlaužė paskutiniame ketvirtyje, kurį laimėjo rezultatu 32 - 20. Septynis taškus iš eilės pelniusi „Warriors“ pirmą kartą išsiveržė į priekį antroje mačo pusėje rezultatu 88:84.

„Nuggets“ dar buvo išlyginusi rezultatą ir prasidėjus paskutinei mačo minutei komandas skyrė trys taškai.

Tada keturis taškus iš eilės surinko S.Curry ir svečiai per likusias 19 sekundžių pergalės nepaleido.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 30 (12/16 dvit., 19 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld.), DeMarcusas Cousinsas 19 (6/9 dvit.), Aaronas Gordonas 15 (8 atk. kam.), Willas Bartonas 14 (2/6 trit.), Monte'as Morrisas 14 (2/6 trit., 7 rez. perd.).

„Warriors“: Stephenas Curry 30 (5/11 dvit., 5/11 trit.), Gary Paytonas 15, Klay Thompsonas 15 (1/6 trit., 9 atk. kam.), Andrew Wigginsas 12 (3/8 dvit.), Draymondas Greenas 11 (3/8 dvit., 6 rez. perd.), Jordanas Poole'as 8.