Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė abi ekipos, kuriose rungtyniauja lietuviai.
Į trečiąją vietą Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje nukrito Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" (40 tšk.) klubas, 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) turėjęs pripažinti į antrąją poziciją pogrupyje pakilusių Niujorko "Islanders" (41 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.
Tai buvo šeštasis iš eilės "Rangers" komandos pralaimėjimas čempionate.
Per nepilnas 11 minučių (10:45) lietuvis nė karto nemetė į varžovų vartus bei antrajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.
Nugalėtojams įvarčius pelnė Arronas Ashamas bei Jasonas Blake`as.
"Islanders" vartininkas Rickas DiPietro atrėmė visus 28 varžovų metimus bei trečiajame mače iš eilės savo klubo arenoje nepraleido nė vieno įvarčio.
Trečiąją vietą Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje užimanti Vašingtono "Capitals" (39 tšk.) komanda su Dainiumi Zubrumi antradienį svečiuose 3:6 (1:6, 1:0, 1:0) nusileido Šiaurės Vakarų pogrupio bei visos Rytų konferencijos lyderiui Bafalo "Sabres" (55 tšk.) klubui.
Per daugiau nei 17 minučių (17:16) lietuvis tris kartus metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.
Dviejų įvarčių autoriumi nugalėtojų gretose tapo Chrisas Drury, po vieną įvartį pelnė Alešas Kotalikas, Brianas Campbellas, Maksimas Afinogenovas bei Thomas Vanekas.
Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Aleksandras Ovečkinas, Krisas Beechas ir Chrisas Clarkas.