Deividas Sirvydis gavo žaidimo minučių ir su Detroito „Pistons“ (19/43) šventė pergalę. Dwane’o Casey auklėtiniai namuose 100:86 (27:23, 28:21, 19:23, 26:19) įveikė Atlantos „Hawks“ (34/28) ekipą.

Lietuvis į aikštę išėjo likus žaisti 2:41 minutei ir per sužaistą laiką niekuo nepasižymėjo.

Pralaimėjusi „Hawks“ komanda pataikė tik 39 proc. metimų, iš jų 4 taiklūs tritaškiai iš 27. Tai buvo nerezultatyviausias sezono pasirodymas Atlantos ekipai.

„Hawks“ ekipa yra nukraujavusi dėl traumų, tarp negalėjusių padėti buvo ir jos lyderis Trae Youngas.

Po trijų kėlinių „Hawks“ atsiliko septyniais taškais ir paskutiniame ketvirtyje arčiau nepriartėjo.

Visą paskutinė kėlinį žaidė „Pistons“ atsarginiai.

„Hawks“: Bogdanas Bogdanovičius 17, Kevinas Huerteris 15, Johnas Collinsas 14, Clintas Capela (15 atk. kam.) ir Danilo Gallinari po 12.

„Pistons“: Jerami Grantas ir Frankas Jacksonas 18, Cory Josephas 15, Hamidou Diallo 14.