Pralaimėjimą septintose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris rungtynėse Pasvalyje po dramatiškos susitikimo pabaigos 62:63 (9:19, 19:14, 16:14, 18:16) pralaimėjo vietos „Pieno žvaigždžių“ ekipai.

Rungtynių ketvirtojo kėlinio pabaiga klostėsi pagal įtemptą scenarijų. Likus žaisti pusantros minutės, Dovydas Redikas dviem baudų metimais išvėdė „Pieno žvaigždžių“ komandą į priekį – 60:59. Neužpuolę varžovų krepšio, „Lietkabelio“ krepšininkai dar kartą pažeidė taisykles. Tiesa, baudas metęs Žygimantas Jonušas realizavo tik vieną baudos metimą iš dviejų.

Paskutinę „Lietkabelio“ komandos ataką pradėjo Parrishas Brownas, kuris greitai atsidūręs varžovų aspuptyje atliko perdavimą Dariui Griškėnui. Fantastiškas ekipos kapitono tolimas metimas išvėdė panevėžiečius į priekį – 63:62 ir paliko varžovams 3,5 sekundės.

Prieš paskutinę „Pieno žvaigždžių“ komandos ataką, pasvaliečiams net nespėjus išsimeti kamuolio iš užribio, nesportine pražanga buvo nubaustas „Lietkabelio“ aukštaūgis Ryanas Olanderis, kuris, anot rungtynių arbitrų, pažeidė taisykles grumdamąsis su Dovydu Rediku.

Po šio netikėto epizodo Žygimantas Jonušas realizavo abu baudos metimus, o per likusį laiką Algirdo Brazio auklėtiniai nespėjo prasižengti.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ gretose rungtyniavo Darius Griškėnas (5/5 tritaškių), įmetęs 20 taškų, 16 – pridėjo Ryanas Olanderis, 10 – Dinma Odiakosa.

Nugalėtojų ekipoje 14 taškų surinko Artūras Jomantas, 12 – Derrickas Caracteris.

Kitas rungtynes LKL čempionate žais lapkričio 25-ąją dieną svečiuose su Kauno „Žalgirio“ ekipa.