Dviračių sporto pasaulyje – skaudi netektis. Anapilin iškeliavo talentinga 21-erių Eritrėjos dviratininkė Desiet Kidane.

„WCC Team“ komandai atstovavusi sportininkė ruošėsi kitam sezonui ir nusprendė pasitreniruoti gimtinėje. Deja, dviračiu važiavusi D.Kidane buvo partrenkta automobilio ir neišgyveno.

Naujieną apie sportininkės netektį patvirtino tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI). Jos paskyroje D.Kidane skirti gražūs žodžiai, o jos šeimai, artimiesiems, komandos draugėms ir treneriams pareikšta užuojauta.

D.Kidane pirmą kartą sužibėjo 2018 m., kai Afrikos jaunimo čempionate laimėjo auksą tiek grupinėse, tiek atskiro starto lenktynėse. Tais pačiais metais ji užėmė 11-ą vietą jaunimo olimpiadoje. 2019 m. D.Kidane Afrikos čempionate jau startavo suaugusiųjų kategorijoje ir vėl pasirodė puikiai – laimėjo sidabrą bei bronzą. Tais pačiais metais ji prisijungė prie „WCC Team“ ekipos. Šiai ekipai D.Kidane atstovavo ir šiemet.

Šiemet kartu su D.Kidane „WCC Team“ ekipai atstovavo ir lietuvė Akvilė Gedraitytė. Jos kartu startavo šešiose šio sezono lenktynėse.