Netektis legendinio Ronaldinho šeimoje: nuo koronaviruso mirė mama

Brazilijos futbolo legenda Ronaldinho prieš keletą dienų neteko brangiausio žmogaus – šį pasaulį paliko koronavirusu užsikrėtusi jo mama Dona Miguelina. Moteriai buvo 71-eri metai.

Koronavirusas moteriai buvo nustatytas dar gruodžio mėnesį. Deja, jos būklė laikui bėgant komplikavosi ir prieš porą dienų Peru žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad moteris mirė. Vėliau šios naujienos buvo patvirtintos.

„Daily Mail“ teigimu, Ronaldinho labai sukrėtė mamos netektis. Jis iki šiol sunkiai atsigauna po šios žinios ir netgi atsisakė dalyvauti laidotuvėse, kad galėtų pabūti vienas su savo mintimis.

Brazilijos žiniasklaida rašo, kad laidotuvėse dalyvavo futbolininko brolis Roberto ir sesuo Deisi. Ronaldinho po mamos netekties dar neišplatino jokio pranešimo, tik savo „instagram“ profilio nuotrauką pakeitė į juodą gedulo spalvą.

Po skaudžios netekties brazilui užuojautą išreiškė „Barcelonos“ lyderis Lionelis Messi: „Ronnie, man trūksta žodžių, negaliu tuo patikėti. Siunčiu tau daug stiprybės ir apkabinu tave bei visą tavo šeimą. Labai liūdna. Ilsėkis ramybėje.“

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų