Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Los Andželo „Lakers“ ekipa. Darvino Hamo auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje po pratęsimo 117:111 (29:23, 25:29, 27:31, 23:21, 13:7) palaužė Memfio „Grizzlies“ krepšininkus ir Vakarų konferencijos serijoje pirmauja 3-1.

LeBronas Jamesas per 45 minutes pelnė 22 taškus (7/11 dvit., 1/7 trit., 5/7 baud.), sugriebė 20 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 1 klaidą, prasižengė 3 kartus. Krepšininkas puikiai sužaidė pratęsimo metu ir išvedė savo komandą į pergalę.

Baigiantis ketvirtajam kėliniui „Lakers“ buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje, tačiau L. Jamesas taikliu metimu išplėšė pratęsimą. Nors varžovai dar turėjo šansą išsiveržti į priekį, jo nebeišnaudojo ir keliavo įpratęsimą.

Pratęsimo metu Los Andželo krepšininkai dar labiau užsivedė ir veržėsi į priekį, kol galiausiai nugalėjo.

Rezultatyviausiai „Lakers“ gretose rungtyniavo Austinas Reavesas, kuris per 41 minutę pelnė 23 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Desmondas Bane'as, kuris per 46 žaidimo minutes pelnė 36 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Desmondas Bane 36 (10/17 dvit., 3/12 trit., 7 atk. kam.), Ja Morantas 19 (7/18 dvit., 1/6 trit., 7 rez. perd.), Jarenas Jacksonas 14 (5/11 dvit., 14 atk. kam., 5 blk.), Xavieras Tillmanas 12 (5/8 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Dillonas Brooksas 11 (1/7 trit.), Davidas Roddy 9 (2/6 trit.), Luke Kennardas 6.

„Lakers“: Austinas Reavesas 23 (5/11 dvit., 6 rez. perd.), LeBronas Jamesas 22 (7/11 dvit., 1/7 trit., 20 atk. kam., 7 rez. perd.), D'Angelo Russellas 17 (3/8 trit.), Jarredas Vanderbiltas 15 (6 atk. kam.), Dennisas Schroderas 12, Anthony Davisas 12 (4/12 dvit., 11 atk. kam., 4 blk.), Rui Hachimura 7 (6 atk. kam.).