Nerijaus Varnelio poelgio šokiruotas Tomas Pačėsas: tokiems žaidėjams komandoje ne vieta

Istorinė pergalė buvo Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkų rankose, kol kamuolys likus 7 sek. iki rungtynių pabaigos neatsidūrė Nerijaus Varnelio rankose. Puolėjas, anot Tomo Pačėso, atliko rezultatyvų perdavimą varžovui Deividui Gailiui, kuris dvitaškiu išplėšė pratęsimą. Dar po penkių minučių jau triumfavo Vilniaus „Lietuvos rytas“.

„Jei tai kažkaip susiję su nešvariais žaidimais, neturime galimybių tai išsiaiškinti. Tiesioginių įrodymų kaip visada nėra ir žodžiais gali įvertinti – tikėtina, numanoma. Nepaisant to, tikiu, kad tokio abejotino žaidėjo elgesio užteks, kad kad klubas su juo atsisveikintų“, - tv3.lt kalbėjo T. Pačėsas.

Jis pasakojo minėtą epizodą matęs ir gyvai, ir žiūrėjęs šimtąkart vaizdo įrašuose, tačiau iki šiol negali atsigauti: „Nesuvokiau. Buvau dideliame šoke. Sakiau ir po rungtynių, kad šis veiksmas komandą, fanus ir miestą paliko be istorinės pergalės, kuri šiame etape buvo itin svarbi. Nežinau, kiek metų gali tekti laukti pergalės prieš „Lietuvos rytą“.

Krepšinio specialistas tvirtino, kad abejonių jam sukėlė ir prieš tai buvęs epizodas, kai likus 19 sek. „Dzūkijai“ pirmaujant 73:72 N. Varnelis “baudavo” Marių Runkauską ir leido šiam pelnyti du lengvus taškus. „Tas momentas jau tikrai diskutuotinas. Jis parodo arba neatsakomybę, arba kitą intensiją. Nekalbant jau apie kitą momentą, likus žaisti 7 sek. N. Varnelio niekas nepuolė – galėjo laikyti 8 sek. kamuolį savo rankose, net pereiti į kitą aikštės pusę nereikėjo“, - vertino jis.

REKLAMA

Anot jo, natūralu, kad treneris laiko aikštėje labiausiai patyrusius žaidėjus, nes jauni gali suklysti galimai dėl patirties stokos. „39 minutes ir minutes ir 53 sek. žaidžiant ir pirmaujant atiduoti pergalę. Tai rezultatyvus perdavimas Deividui Gailiui. Galima buvo iš karto ir bauduoti. Tai kelia abejonių. Tiesioginių įrodymų negausime, bet klubui užtenka tokių abejotinų veiksmų ir tai žaidėją eliminuoja iš tolesnės veiklos šioje komandoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų