Lietuvos krepšinio lygos (BEKO LKL) pirmųjų finalo rungtynių ketvirtajame ketvirtyje iš „Neptūno“ ištikimiausių sirgalių tribūnos išmesta pilna skardinė alaus klubui kainuos 4000 litų, rašo LKL.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 8 minutes 52 sekundes, maždaug dviem minutėms buvo sustabdytos rungtynės. Tokiu būdu buvo pažeistas BEKO LKL 2013/2014 m. čempionato nuostatų 31 straipsnio 32 skirsnis – įvairių kietų daiktų, galinčių fiziškai sužaloti ir trukdančių rungtynių dalyviams, mėtymas į aikštę. Už šio straipsnio pažeidimą numatoma bauda nuo 4000 iki 10000 litų.

„Panašus incidentas Klaipėdoje yra įvykęs prieš daugiau nei dešimtmetį, tačiau pastaruoju metu, tai pirmas kartas, kai įvyksta kažkas panašaus. Ačiū Dievui, kad ši skardinė per atsitiktinumą nepataikė į kurį nors krepšininką ar teisėją. Pasekmės, be abejonės, būtų gerokai liūdnesnės.

Nesuprantu, kokiu būdu pilietis į areną sugebėjo įsinešti skardinę, tačiau to būti negali. Tiek „Neptūno“ klubas, tiek „Švyturio“ arena privalo reaguoti į tai ir įspėti apsaugą, kad panašūs atvejai nepasikartotų“, - incidentą komentavo BEKO LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas.

REKLAMA

Incidentu neliko patenkintas ir „Neptūno“ direktorius Osvaldas Kurauskas. Anot jo, pats klubas ieško žmogaus, sukėlusio incidentą.

„Arenai davėme užduotį, kamerų pagalba surasti tą pilietį, kuris yra klubo kenkėjas. Gaila, kad šventę gadina tokie incidentai“, - teigė O.Kurauskas.

Pasikartojus pažeidimui, klubas ne tik būtų nubaustas ne tik didesne pinigine bauda, tačiau kitas namų rungtynes jis privalėtų žaisti be žiūrovų.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų