Tęsiasi kovos Lietuvos krepšinio lygoje. Klaipėdos „Neptūnas“ namuose 89:97 (27:28, 25:17, 14:26, 23:26) sensacingai turėjo pripažinti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ pranašumą.

Rungtynes dvitaškiu pradėjo Gytis Sirutavičius (0:2), tačiau netrukus tritaškį smeigė Donatas Zavackas (3:2). Vėliau pasvaliečiai pelnė 6 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį (3:8). Deividas Gailius ir G. Sirutavičius apsikeitė tolimais metimais (6:11). Įpusėjus kėliniui „Neptūnas“ šiek tiek priartėjo (9:13). „Pieno žvaigždės“ dar kartą spurtavo – įmetė 5 taškus iš eilės (13:20). Tačiau tada jau klaipėdiečiai atsakė savuoju spurtu 9:0 ir likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos turėjo 2 taškų persvarą (22:20). Netrukus Evaldas Kairys išlygino rezultatą (22:22). Per likusį laiką abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir kėlinys baigėsi minimaliu „Pieno žvaigždžių“ pranašumu – 27:28

Kėlinys prasidėjo 5 iš eilės „Neptūno“ taškais, kurie leido padidinti pranašumą (32:24). Bėgant minutėms ekipos keitėsi taškais ir išlaikė panašų rezultatą. Po penkių minučių abi komandos turėjo po 36 taškus (36:36). Tuomet klaipėdiečiai pelnė 10 taškų be svečių atsako ir susikrovė dviženklę persvarą (46:36). Situaciją taisyti bandė Laimonas Kisielius per mažiau nei minutę pelnęs 5 taškus (49:41). Per likusią minutę abi komandos taškus rinko tik nuo baudų metimų linijos ir po 20 minučių, 7 taškais priekyje buvo „Neptūnas“ – 52:45

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Pieno žvaigždžių“ spurtu net 0:14, kurio dėka pasvaliečiai susikrovė 7 taškų pranašumą (52:59). Prabėgus beveik 4 minutėms pirmuosius taškus klaipėdiečiams pelnė Keithas Bensonas (54:59). Valdas Vasylius pataikė vieną baudos metimą (55:59). Alexanderis Oriakhi ir V. Vasylius apsikeitė taikliais metimais (57:61). Du taiklūs Arno Butkevičiaus baudų metimai „Neptūnui“ leido priartėti iki 2 taškų (59:61). Po dvitaškį pelnė L. Kisielius ir E. Kairys ir padidino savo komandos persvarą iki 6 taškų (59:65). Komandos toliau keitėsi taškais (63:71). Paskutinėmis kėlinio sekundėmis Justas Sinica įmetė tritaškį ir sumažino „Neptūno“ deficitą iki 5 taškų – 66:71

Kėlinį pelnydami po du taškus pradėjo Michaelas Dixonas ir J. Sinica (68:73). L. Kisielius sumetė baudų metimus, Benjaminas Brustas pataikė tritaškį ir „Pieno žvaigždžių“ pranašumas vėl pasiekė 10 taškų ribą (68:78). Kitoje aikštės pusėje tolimu metimu atsakė D. Gailius (71:78). B. Brustas ir E. Kairys pridėjo po du taškus (71:82). Pirmuosius savo taškus rungtynėse pelnė Tauras Jogėla (71:84). D. Gailiaus dvitaškis sumažino skirtumą iki 9 taškų (73:84). Tada klaipėdiečiai įmetė dar 4 taškus iš eilės (77:84). Aidas Viskontas pridėjo tritaškį ir padidino savo komandos pranašumą iki 10 taškų (77:87). V. Vasylius sumetė abu baudų metimus (79:88). Tada jau E. Kairys įmetė dvitaškį (79:90). Komandos apsikeitė taškais (81:92). Dar du taiklūs L. Kisieliaus baudų metimai (81:94). Likusios sekundės jau nieko nebelėmė ir „Pieno žvaigždės“ šventė pergalę – 89:97

„Neptūnas“: D. Gailius 25 tšk., V. Vasylius (7 atk. kam.) 12 tšk., M. Mažeika 9 tšk., V. Šarakauskas ir A. Butkevičius po 8 tšk., J. Sinica, M. Girdžiūnas ir D. Zavackas po 7 tšk.

„Pieno žvaigždės“: E. Kairys 20 tšk., L. Kisielius (6 atk. kam.) 16 tšk., M. Dixonas 14 tšk., O. Olisevičius (7 atk. kam., 6 rez. perd.) 11 tšk., G. Sirutavičius 10 tšk., A. Viskontas 8 tšk.