Eurolygoje neliko nepralaimėjusių komandų – Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (6/1) išvykoje nepasipriešino ketvirtą pergalę iš eilės iškovojusiam Tel Avivo „Maccabi“ (5/2) klubui, kuris šią savaitę įveikė ir Kauno „Žalgirį“.

Nė karto nepirmavo katalonų klubas varžovams nusileido 68:85 (18:31, 18:25, 18:9, 14:20).

„Maccabi“ atitrūko pirmo ir antro kėlinio sandūroje, kai pelnė dešimt taškų be atsako ir pirmavo 33:18.

Skirtumas vis augo, o kėliniui artėjant prie pabaigos tapo triuškinamu – 54:32. Po sėkmingos atkarpos trečiame kėlinyje „Barcelonos“ ekipai buvo pavykę skirtumą nukirpti iki 11 taškų, bet priartėti dar arčiau nesugebėjo.

Rokas Jokubaitis aikštėje praleido 8 minutes, per kurias pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit.) ir surinko 1 naudingumo balą.

„Barcelona“ šiame susitikime suklydo 16 kartų, o net po penkis kartus kamuolį prarado Nickas Calathesas ir Brandonas Daviesas.

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 17, Scottie Wilbekinas 16, Derrickas Williamsas 12, Jalenas Reynoldsas ir Ante Žižičius po 10.

„Barcelona“: Cory Higginsas 20, Nikola Mirotičius 17, Nickas Calathesas 9, Brandonas Daviesas 8.