Įtikinamą pergalę NCAA „Pac-12“ konferencijos ketvirtfinalyje iškovojo Arizonos universiteto „Wildcats“ klubas su dviem lietuviais. Tommy Lloydo treniruojama komanda rezultatu 70:49 (28:16, 42:33) įveikė „USC Trojans“ krepšininkus.

Paulius Murauskas nugalėtojų gretose per 2 žaidimo minutes surinko 5 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit.) ir perėmė kamuolį.

Motiejus Krivas nugalėtojų gretose per 13 žaidimo minučių taškų neįmetė (0/3 dvit.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, tačiau dukart pažeidė taisykles.

LeBrono Jameso sūnus Bronny Jamesas pralaimėtojų gretose per 22 žaidimo minutes įmetė 3 taškus (1/5 trit.), sugriebė ir „pavogė“ po kamuolį, bet po sykį suklydo ir prasižengė.

„Wildcats“ konferencijos pusfinalyje šeštadienį susitiks su Oregono valstybinio universiteto studentais.

„Trojans“: Kobe Johnsonas 14 (4/6 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam.), Isaiahas Collieris 13 (5/10 dvit., 6 kld.), Joshua Morganas 7 (3/5 dvit., 4 atk. kam.).

„Wildcats“: KJ Lewis 15 (6/10 dvit., 6 atk. kam.), Jadenas Bradley 12 (4/4 dvit.), Calebas Love 11 (1/5 dvit., 3/8 trit.).