Motiejus Krivas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Motiejus Krivas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Motiejus Krivas“.

„Kovo beprotybės“ ketvirtfinalyje baigėsi Motiejaus Krivo ir Pauliaus Murausko sezonas

Dramatišką pralaimėjimą NCAA „Kovo beprotybės“ ketvirtfinalyje patyrė Arizonos universiteto „Wildcats“ krepšininkai. Tommy Lloydo auklėtiniai namų arenoje 72:77 (31:39, 41:38) nusileido „Clemson Tigers“ ekipai. Motiejus Krivas pralaimėjusiems per 8 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, blokavo metimą, tačiau kartą pažeidė taisykles. Paulius Murauskas pralaimėtojų gretose nežaidė. „Tigers“: Chase Hunteris 18 (8/10 dvit., 0/5 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.
2024-03-29

NCAA „Kovo beprotybėje“ lietuvių ekipa pateisino favoritų statusą

Triuškinančią pergalę ketvirtadienį visoje JAV prasidėjusioje NCAA Kovo Beprotybėje iškovojo Arizonos universiteto „Wildcats“ ekipa. Motiejaus Krivo ir Pauliaus Murausko ekipa rezultatu 85:65 (41:35, 44:30) nugalėjo „Long Beach State Beach“ komandą. Vieni ryškiausių Lietuvos jaunieji talentai prie pergalės prisidėjo kukliai. Motiejus Krivas nugalėtojams per 9 minutes taškų neįmetė (0/1 dvit.), sugriebė 3 kamuolius, bet prasižengė 3 kartus.
2024-03-22

Dviejų lietuvių atstovaujama komanda krito NCAA konferencijos pusfinalyje

Pralaimėjimą Nacionalinės koledų atletų asociacijos (NCAA) konferencijos pusfinalyje patyrė Motiejaus Krivo ir Pauliaus Murausko atstovaujama Arizonos „Wildcats“ ekipa.  Lietuvių ekipa 59:67 (33:23, 26:44) nusileido Oregono „Ducks“ ekipai.  Vis tik šis pralaimėjimas nesutrukdys net 6 reitingą turinčiam Arizonos klubui žengti į „Kovo beprotybės“ kovas. Savo varžovus ir poziciją „Wildcats“ sužinos jau šį sekmadienį.
2024-03-16

NCAA atkrintamosiose Krivas ir Murauskas padėjo eliminuoti NBA legendų sūnus

Įtikinamą pergalę NCAA „Pac-12“ konferencijos ketvirtfinalyje iškovojo Arizonos universiteto „Wildcats“ klubas su dviem lietuviais. Tommy Lloydo treniruojama komanda rezultatu 70:49 (28:16, 42:33) įveikė „USC Trojans“ krepšininkus. Paulius Murauskas nugalėtojų gretose per 2 žaidimo minutes surinko 5 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit.) ir perėmė kamuolį. Motiejus Krivas nugalėtojų gretose per 13 žaidimo minučių taškų neįmetė (0/3 dvit.
2024-03-15

NCAA – galingas Ryčio Petraičio pasirodymas ir prieš Motiejų Krivą siautėjęs legendinio Rodmano sūnus

Lietuvis Rytis Petraitis surengė galingą pasirodymą NCAA pirmenybėse. 22-ejų lietuvis pelnė 27 taškus, tačiau jo atstovaujama „Air Force Falcons“ ekipa 73:82 (42:42, 31:40) nusileido „Colorado State Rams“ krepšininkams. 201 cm ūgio puolėjas yra gimęs Teksase, tačiau kalba lietuviškai, abu jo tėvai – lietuviai, tėtis Ramūnas Petraitis keturis sezonus sužaidė Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), tris iš jų vilkėjo Plungės „Olimpo“ marškinėlius.
2024-03-10

Motiejui Krivui žadamas aukštas šaukimas 2025 metų NBA naujokų biržoje

ESPN regi aukštas Motiejaus Krivo pozicijas 2025 metų NBA naujokų biržoje. Šiuo metu lietuviui žadamas šaukimas pirmojo rato viduryje, 15-as. 19 metų lietuvis šiame sezone debiutavo NCAA, jis gindamas Arizonos „Wildcats“ garbę renka 6,4 taško ir atkovoja 4,6 kamuolio. Pirmasis šaukimas prognozuojamas Djuko universitete žaidžiančiam 17-mečiui Cooperiui Flaggui.
2024-02-26

NCAA pasirodymus surengė šeši lietuviai

Pralaimėjimą NCAA patyrė Campbello universiteto „Fighting Camels“ komanda. Kevino McGeehano auklėtiniai namuose 76:86 (29:42, 47:44) nusileido „Northeastern Huskies“ klubui. Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 31 minutę įmetė 11 taškų (4/8 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), sugriebė 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, tačiau padarė 3 klaidas. Gediminas Mokšeckas pralaimėjusiems per 28 minutes surinko 3 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit.
2024-02-09

NCAA: žaidė net 15 lietuvių, o Augustas Marčiulionis surengė karjeros pasirodymą

Skaudų pralaimėjimą NCAA patyrė Campbello universiteto „Fighting Camels“ ekipa. Kevino McGeehano auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 67:90 (29:43, 38:47) nusileido „Charleston Cougars“ krepšininkams. Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 28 minutes įmetė 11 taškų (5/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau padarė 4 klaidas. Gediminas Mokšeckas pralaimėjusiems per 22 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/3 trit.
67 2024-01-28

NCAA – kuklios Arizonos lietuvių minutės

Pralaimėjimą po atkaklios kovos NCAA patyrė „Presbyterian Blue Hose“ ekipa. Quintono Ferrello auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 83:86 (31:37, 52:49) nusileido High Pointo universiteto „Panthers“ krepšininkams. Titas Sargiūnas nugalėtojams per 12 žaidimo minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvit.) bet pažeidė taisykles 1 kartą. „Panthers“: Kezza Giffa 27 (5/8 dvit., 3/4 trit.), Kimani Hamiltonas 21 (6/11 dvit., 4 atk. kam.), Duke Milesas 17 (2/5 trit., 7 rez. perd.
2024-01-18

NCAA – ryškūs Motiejaus Krivo ir Augusto Marčiulionio pasirodymai

Pergalę NCAA iškovojo „North Carolina A&T Aggies“ komanda. Monté Rosso treniruojama komanda namuose 76:62 (33:25, 43:37) nugalėjo Campbello universiteto „Fighting Camels“ ekipą. Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 21 žaidimo minutę pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud.), sugriebė 1 kamuolį, perėmė 3 kamuolius, tačiau pažeidė taisykles 1 kartą. Gediminas Mokšeckas pralaimėjusiems per 18 žaidimo minučių surinko 4 taškus (0/2 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.