Arizonos universiteto „Wildcats“ krepšininkai iškovojo 5tikinamą pergalę NCAA pirmenybėse. Tommy Lloydo treniruojama komanda namų arenoje 97:59 (35:23, 62:36) nugalėjo „Southern University Jaguars“ klubą.

Motiejus Krivas nugalėtojams per 22 žaidimo minutes įmetė 12 taškų (4/5 dvit., 4/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, perėmė kamuolį, tačiau prarado 3 kamuolius ir tiek pat kartų prasižengė.

Paulius Murauskas nugalėtojų gretose per 15 žaidimo minučių pelnė 5 taškus (1/5 dvit., 1/2 trit.), sugriebė 10 atšokusių kamuolių, tačiau prasižengė 2 kartus ir padarė 3 klaidas.

„Jaguars“: Tai'Reonas Josephas 22 (4/8 dvit., 4/12 trit., 5 rez. perd., 5 kld.), Brentay Noelas 10 (4/4 dvit., 5 atk. kam.), Jaronnas Wilkensas 8 (2/5 dvit., 1/6 trit.).

„Wildcats“: Keshadas Johnsonas 17 (6/7 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.), Motiejus Krivas (4/5 dvit., 6 atk. kam.) ir KJ Lewis (5 rez. perd.) po 12, Pelle Larssonas 11.

Tuo tarpu kitame susitikime pergalę iškovojo „Missouri Tigers“ klubas. Denniso Gateso treniruojama komanda savo arenoje 68:50 (38:31, 30:19) nugalėjo Pietų Ilinojaus universiteto Edvardsvilyje „Cougars“ krepšininkus.

Arnas Šakenis pralaimėjusiems per 5 minutes taškų nepelnė, perėmė kamuolį, blokavo metimą, tačiau suklydo 1 sykį.

„Cougars“: Damarco Minoras 14 (5/15 dvit., 10 atk. kam., 4 kld.), Brianas Tayloras 10, Lamaras Wrightas 8.

„Tigers“: Seanas Eastas 20 (6/8 dvit.), Noahas Carteris 15 (4/9 trit., 10 atk. kam.), Aidanas Shaw 7 (5 atk. kam.).

„Purdue Boilermakers“ ekipa taip pat įsirašė pergalę. Matto Paintero treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 83:71 (37:29, 46:42) nugalėjo Xaviero universiteto „Musketeers“ komandą.

Gytis Nemeikša pralaimėjusiems per 25 minutes surinko 10 taškų (2/6 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, tačiau prarado kamuolį ir kartą prasižengė.

„Musketeers“: Desmondas Claude 15 (4/9 dvit., 6 rez. perd., 5 kld.), Gytis Nemeikša (2/6 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam.), Dailynas Swainas (3/5 dvit.) ir Trey Greenas (2/9 trit.) po 10, Dayvionas McKnightas 8 (4/7 dvit., 5 rez. perd.).

„Boilermakers“: Zachas Edey 28 (9/17 dvit., 11 atk. kam., 4 blk.), Bradenas Smithas 12 (6/10 dvit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Fletcheris Loyeris 11 (3/5 dvit., 1/4 trit., 4 atk. kam.).

Triuškinamą pralaimėjimą NCAA patyrė dviejų lietuvių atstovaujama Kalifornijos valstybinio universiteto Beikersfilde „Roadrunners“ komanda, kuri 83:63 (49:34, 34:29) nusileido „California Golden Bears“ ekipai.

Modestas Kancleris pralaimėjusiems per 32 žaidimo minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 2/7 baud.), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą, tačiau prasižengė 3 kartus ir padarė 1 klaidą.

Ugnius Jaruševičius pralaimėjusiems per 5 minutes surinko 3 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, bet po sykį suklydo ir prasižengė.

„Roadrunners“: Kalebas Higginsas 22 (5/13 dvit., 2/4 trit., 4 kld.), Modestas Kancleris 11 (3/5 dvit., 8 atk. kam.), Cameronas Wilbonas 10 (3/7 dvit.).

„Golden Bears“: Jalenas Cone 23 (7/16 trit.), Fardawsas Aimaq 14 (3/5 dvit., 7 atk. kam.), Jaylonas Tysonas 13 (3/10 dvit., 1/5 trit., 12 atk. kam., 7 rez. perd.).