Pergalę NCAA iškovojo „North Carolina A&T Aggies“ komanda. Monté Rosso treniruojama komanda namuose 76:62 (33:25, 43:37) nugalėjo Campbello universiteto „Fighting Camels“ ekipą.

Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 21 žaidimo minutę pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud.), sugriebė 1 kamuolį, perėmė 3 kamuolius, tačiau pažeidė taisykles 1 kartą.

Gediminas Mokšeckas pralaimėjusiems per 18 žaidimo minučių surinko 4 taškus (0/2 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, tačiau pažeidė taisykles 3 kartus.

„Fighting Camels“: Anthony Dell'Orso 24 (5/11 dvit., 2/6 trit., 10 atk. kam., 5 kld.), Laurynas Vaištaras 13 (3/5 dvit., 2/5 trit.), Jasinas Sinani 10 (2/6 trit.).

„Aggies“: Landonas Glasperis 19 (2/6 dvit., 4/13 trit., 7 atk. kam., 4 kld.), Camianas Shellas 18 (4/6 dvit., 2/6 trit., 5 rez. perd.), Jasonas Murphy 10 (4/8 dvit., 10 atk. kam.).

***

Pergalę NCAA iškovojo „Little Rock Trojans“ krepšininkai. Darrello Walkero auklėtiniai namų arenoje 88:80 (39:30, 49:50) įveikė Pietų Ilinojaus universiteto Edvardsvilyje „Cougars“ klubą.

Arnas Šakenis pralaimėjusiems per 6 minutes taškais nepasižymėjo (0/2 dvit.), sugriebė 2 kamuolius, bet po dusyk suklydo ir prasižengė.

„Cougars“: Ray'Seanas Tayloras 19 (4/8 dvit., 2/7 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Shamaras Wrightas 17 (3/9 trit.), Desmondas Polkas 15 (3/3 trit.).

„Trojans“: Deantoni Gordonas 19 (7/9 dvit., 5 atk. kam.), Khalenas Robinsonas (6/10 dvit., 10 atk. kam., 12 rez. perd.) ir Jamiras Chaplinas (6/8 dvit., 5 rez. perd.) po 18, Jaylenas Crocker-Johnsonas 14 (5/8 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.).

***

Įtikinamą pergalę NCAA iškovojo Arizonos universiteto „Wildcats“ klubas. Tommy Lloydo treniruojama komanda savo arenoje 97:50 (50:23, 47:27) įveikė „Colorado Buffaloes“ krepšininkus.

Motiejus Krivas nugalėtojų gretose per 17 žaidimo minučių pelnė 15 taškų (7/8 dvit., 1/1 baud.), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, bet prasižengė 4 kartus ir padarė 2 klaidas.

Paulius Murauskas nugalėtojams per 6 žaidimo minutes įmetė 3 taškus (1/2 trit.), sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet sykį prasižengė.

„Buffaloes“: Javonas Ruffinas 11 (3/5 dvit., 1/5 trit., 4 atk. kam.), KJ Simpsonas 10 (5/14 dvit., 7 atk. kam., 8 kld.), J'Vonne Hadley ir Luke O'Brienas (2/5 dvit.) po 7.

„Wildcats“: Pelle Larssonas 18 (6/10 dvit., 7 atk. kam.), Calebas Love 16 (6/8 dvit., 1/4 trit.), Motiejus Krivas 15 (7/8 dvit., 9 atk. kam.).

***

Pralaimėjimą NCAA patyrė Kalifornijos valstybinio universiteto Beikersfilde „Roadrunners“ ekipa. Rodo Barneso treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 67:78 (23:41, 44:37) nusileido „Hawai'i Rainbow Warriors“ krepšininkams.

Modestas Kancleris pralaimėtojų gretose per 23 žaidimo minutes surinko 4 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit.), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, perėmė kamuolį, bet prasižengė 1 kartą bei padarė 2 klaidas.

Ugnius Jaruševičius pralaimėtojų gretose per 20 žaidimo minučių pelnė 3 taškus (1/4 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), sugriebė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau prasižengė 4 kartus.

„Rainbow Warriors“: JoVonas McClanahanas 19 (4/6 dvit., 4 rez. perd.), Justinas McKoy (3/5 trit.) ir Bernardo da Silva (6/6 dvit., 8 atk. kam.) po 18, Noelas Colemanas 11 (1/6 dvit., 1/4 trit., 6 atk. kam.).

„Roadrunners“: Dalphas Panopio 23 (7/10 dvit.), Corey Stephensonas 15 (4/6 dvit.), Kalebas Higginsas 13 (4/8 dvit., 1/5 trit.).

***

Pralaimėjimą NCAA patyrė „San Diego Toreros“ krepšininkai. Steve'o Lavino treniruojama komanda namų arenoje 70:81 (36:41, 34:40) nusileido Šventosios Marijos universiteto „Gaels“ ekipai.

Augustas Marčiulionis nugalėtojams per 38 žaidimo minutes pelnė 16 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 3 kamuolius, tačiau prasižengė 4 kartus ir suklydo 6 sykius.

„Gaels“: Aidanas Mahaney 25 (4/4 dvit., 4/7 trit., 6 rez. perd.), Augustas Marčiulionis 16 (3/5 dvit., 10 rez. perd., 6 kld.), Mitchellas Saxenas (5/9 dvit., 4 atk. kam., 4 blk.) ir Luke Barrettas (3/5 trit., 7 atk. kam.) po 14.

„Toreros“: Deuce Turneris 34 (7/11 dvit., 4/7 trit., 6 kld.), Wayne McKinney 12 (4/6 dvit.), PJ Hayesas 9.