Triuškinančią pergalę ketvirtadienį visoje JAV prasidėjusioje NCAA Kovo Beprotybėje iškovojo Arizonos universiteto „Wildcats“ ekipa. Motiejaus Krivo ir Pauliaus Murausko ekipa rezultatu 85:65 (41:35, 44:30) nugalėjo „Long Beach State Beach“ komandą.

Vieni ryškiausių Lietuvos jaunieji talentai prie pergalės prisidėjo kukliai.

Motiejus Krivas nugalėtojams per 9 minutes taškų neįmetė (0/1 dvit.), sugriebė 3 kamuolius, bet prasižengė 3 kartus.

Tuo tarpu Paulius Murauskas žaidė pačioje rungtynių pabaigoje ir per 2 minutes taškais nepasižymėjo.

Kitose Vakarų regiono rungtynėse „Wildcats“ susitiks su „Dayton“ universitetu.

„Beach“: Aboubacaras Traore (6/15 dvit., 15 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Amari Stroudas (5/7 dvit., 7 atk. kam.) po 14, AJ George 12 (5/8 dvit., 4 atk. kam.), Jadonas Jonesas (2/6 trit., 4 atk. kam.) ir Marcusas Tsohonis (3/8 dvit., 0/5 trit., 4 kld.) po 10.

„Wildcats“: Kylanas Boswellas 20 (4/10 dvit., 4/9 trit., 8 rez. perd.), Calebas Love 18 (3/5 dvit., 3/12 trit., 11 atk. kam., 5 rez. perd.), Pelle Larssonas 15 (2/6 dvit., 3/5 trit., 5 rez. perd.).