Las Vegase dar vienas NBA Vasaros lygos rungtynes sužaidė Filadelfijos „76ers“ ekipa, kuriai atstovauja lietuvis Ąžuolas Tubelis.

Nesėkmingame Filadelfijos ekipai mače, kuriame jie rezultatu 103:111 (31:24, 31:25, 27:25, 14:37) nusileido Dalaso „Mavericks“, aikštelėje vėl pasirodė Ą. Tubelis. Tiesa, krepšininko pasirodymas ir vėl nebuvo išsiskiriantis.

Lietuvis aikštėje praleido beveik 11 minučių, per kurias pelnė tris taškus (1/1 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo du kamuolius ir blokavo vieną varžovų metimą.

Geriausiai „76ers“ gretose pasirodė DJ Stweardas per 25 minutes pelnęs 24 taškus, atkovojęs 1 kamolį ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, Filadelfijos komanda prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui buvo susikrovę nemažą persvarą ir pirmavo 74:89. Visgi, koją „76ers“ pakišo tragiškai sužaistas paskutinis ketvirtis, kuriame varžovai pelnė 37 taškus, o Filadelfijos krepšininkai sukrapštė tik 14.

„Mavericks“ komandoje geriausiai pasirodė taip pat 24 taškus pelnęs Jadenas Hardy. Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir blokavo vieną metimą.