Pergalę NBA pasirengimo cikle iškovojo Indianos „Pacers“ komanda. Ricko Carlisle'o auklėtiniai svečiuose 122:97 (27:17, 32:26, 36:25, 27:29) sutriuškino Šarlotės „Hornets“ komandą.

Deividas Sirvydis debiutavo Indianos komandoje. Jis per 3 minutes nei karto nemetė į krepšį ir nepelnė taškų. Dar jis padarė 1 klaidą ir prasižengė 2 kartus.

Lietuvis aikštėje pasirodė likus žaisti trejoms minutėms, kai nugalėtojas jau buvo aiškus.

Po trijų kėlinių „Pacers“ atsiliko 27 taškų deficitu ir visą paskutinį ketvirtį komandas skyrė triuškinantis skirtumas.

„Pacers“: Aaronas Nesmithas 16, Bennedictas Mathurinas 15, Isaiahas Jacksonas 13 (6 atk. kam., 4 blk.), Mylesas Turneras 12, Chrisas Duarte'as 12 (6 atk. kam.), Jalenas Smithas 9 (4/9 dvit., 10 atk. kam.), Andrew Nembhardas 8 (4/8 dvit.).

„Hornets“: Terry Rozieras 18 (3/8 trit.), P.J. Washingtonas 13 (2/7 trit.), LaMelo Ballas 12 (5/10 dvit., 7 rez. perd.), Kelly Oubre Jr. 11 (2/9 trit., 9 atk. kam.), Bryce'as McGowensas 9, Masonas Plumlee'as 8 (3/10 dvit., 9 atk. kam.), Nickas Richardsas 6 (7 atk. kam.).

Pergalę NBA pasirengimo cikle taip pat iškovojo Filadelfijos „76ers“ komanda. Doco Riverso auklėtiniai savo arenoje 113:112 (28:33, 32:31, 30:26, 23:22) palaužė Klivlando „Cavaliers“ klubą.

„Cavaliers“ komandoje debiutavo po mainų čia atvykęs Donovanas Mitchellas, kuris per 19 minučių surinko 16 taškų. Gynėjas pataikė šešis metimus iš devynių.

Nors dvikova buvo atkakli, mačo pabaigoje nežaidė svarbiausi komandos žaidėjai.

Likus 9 sekundėms „76ers“ puolėjas M. Thybulle realizavo abu baudų metimus, taip didindamas komandos pranašumą iki keturių ir įtvirtindamas pergalę.

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 16, Raulas Neto 12, Dariusas Garlandas 12, Sharife'as Cooperas 11, Deanas Wade'as 11, Kevinas Love'as 9 (3/6 trit., 7 atk. kam.), Mamadi Diakite'as 8.

„76ers“: Tyrese'as Maxey 21 (6/8 dvit.), Montrezlas Harrellas 13, Shake'as Miltonas 12 (6/13 dvit.), Joelas Embiidas 12 (6/11 dvit., 6 atk. kam.), De'Anthony Meltonas 11, Jamesas Hardenas 9, Tobiasas Harrisas 9.