Pasiruošimą naujam sezonui tęsia NBA komandos. Šį kart jame suklupo NBA vicečempionai Bostono „Celtics“, kai po sunkios kovos nusileido Toronto „Raptors“ komandai.

Po vieno pratęsimo rezultatu 119:125 (27:22, 35:24, 28:26, 20:38, 9:15) „Celtics“ nusileido varžovams.

Nors Bostono krepšininkai didžiąją rungtynių dalį pirmavo, tačiau rimtai nusiteikusi „Raptors“ ekipa sugebėjo spurtuoti ketvirtajame kėlinyje. Jeffo Dowtino metimas likus kiek daugiau nei 10 sek. žaidimo išplėšė ekipai pratęsimą.

Pratęsime įsisiautėję Toronto krepšininkai neketino sustoti iki pat rungtynių galo ir užsitikrino sau pergalę prieš NBA vicečempionus.

Nugalėtojus pergalės link vedė po 13 taškų pelnę krepšininkai – Pascalis Siakamas (6 atk. kam.) ir Precious Achiuwa (7 atk. kam.).

Tuo tarpu Bostono krepšininkų gretose rezultatyviausiai žaidė 23 taškus pelnęs Jaylenas Brownas ir 18 taškų pelnęs, 10 kamuoliu atkovojęs bei 4 rezultatyvius perdavimus atlikęs Jaysonas Tatumas.

Kitose NBA rungtynėse Filadelfijos „76ers“ minimaliu 113:112 skirtumu įveikė Klivlando „Cavaliers“, o Oklahomos „Thunder“ 96:98 teko pripažinti Dalaso „Mavericks“ pranašumą.