REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

NBA legendų kirčiai Benui Simmonsui: „Tu nesi toks geras“

NBA legendos negailėjo kritikos Filadelfijos „76ers“ krepšininkui Benui Simmonsui.

NBA legendos negailėjo kritikos Filadelfijos „76ers“ krepšininkui Benui Simmonsui.

REKLAMA

Jie nesupranta, kodėl australas negali išmokti atakuoti krepšio.

„Mane kaip krepšininką ir kaip gerbėją nuvilia tai, kad žaidėjas, kuriam mokama 200 mln. JAV dolerių į prašymą patobulėti reaguoja daugmaž taip: „Aš nebenoriu čia žaisti“.

Jie nesako, kad tau reikia nupjauti žolę, jie tau sako: „Benai, mums reikia, kad tu geriau mestum į krepšį“, – sakė NBA legenda Charlesas Barkley.

Jam antrino ir Shaquille’as O’Nealas.

„Benai Simmonsai, tu nesi toks geras. Tu šioje lygoje nori būti geru ar nuostabiu? Tu nesi nuostabus. Jog pasiektum kitą lygį, turi žaisti nuostabiai, o kad taip žaistum, reikia daug dirbti.

Nekelk į „Instagram“ nuotraukų savo Ferrari automobilio arba kaip leidi laiką su aktoriais. Kai tu žaidi rimtai į krepšinį žiūrinčiuose miestuose, tokiuose kaip Filadelfija, Bostonas, Los Andželas, Majamis, jiems neįdomios tavo nuotraukos. Jie nori, kad tu sunkiai dirbtum ir žaistum kietai.

Aš stebėjau tas šeštąsias serijos rungtynes. Kaip krepšininkas, aš pirmiausia žiūriu į varžovo akis. Tas vyrukas buvo išsigandęs. Jis buvo išsigandęs ne dėl pačio žaidimo, o bijojo mesti baudų metimų“, – sakė Shaqas.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų