NBA favoritų akistatoje – kandi Stepheno Curry replika Chrisui Paului

Geriausi rungtynių momentai

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau tik namų pergales skina čempionai San Fransisko „Golden State Warriors“ (36/33). Steve’o Kerro auklėtiniai savo arenoje 123:112 (43:21, 32:37, 23:30, 25:24) palaužė Fynikso „Suns“ (37/31).

„Warriors“ sugebėjo jau pirmajame kėlinyje pabėgti sunkiai panaikinamu skirtumu (43:21). Toną tokioms rungtynėms uždavė vien iki ilgosios pertraukos 32 taškus ir 8 tritaškius suvertęs Klay’us Thompsonas. Vėliau jis buvo pasyvesnis, bet šeimininkai pergalės jau nepaleido.

Įdomu tai, kad Stephenas Curry rungtynių metu replikavo Chrisui Paului. Po dviejų pelnytų taškų su pražanga „Warriors“ simbolis Ch. Paului į veidą sušuko: „Jau seniai ne 2014“, – taip apeliuodamas į netrukus 38-ąjį gimtadienį švęsiančio atleto amžių.

Teisybės dėlei reiktų pasakyti, kad pats S. Curry taip pat nebėra jaunuolis – snaiperiui būtent šiandien sukanka 35-eri.

K.Thompsonas iš viso per 34 minutes pelnė 38 taškus (6/9 dvitaškių, 8/14 tritaškių, 2/5 baudų metimų), atkovojo 5 ir perėmė kamuolį, blokavo metimą bei kartą suklydo. Snaiperis gerokai prisidėjo prie to, kad „Warriors“ tritaškius mestų net 49 procentų taiklumu (19/39). „Suns“ pasigirti negalėjo – 4/21, 19 procentų.

„Kariai“ namie iškovojo jau aštuntąją pergalę paeiliui, o išvykose fiksuoja aštuonių nesėkmių seriją, nuo vizito Oklahomoje vasario 7-ąją. Tuo tarpu Fynikso klubas vertėsi be Kevino Duranto, kurio tikisi sulaukti besibaigiant reguliariajam sezonui.

Žaisti komandoje negalėjo ir Andrew Wigginsas bei Jonathanas Kuminga. Klubai atsidūrė kaimyninėse lentelės pozicijose, vieni užimdami ketvirtąją vietą Vakarų konferencijoje, kiti – penktąją.

„Suns“: Devinas Bookeris 32 (4 atk. kam.), DeAndre Aytonas 27 (12 atk. kam., 13/19 dvitaškių), Chrisas Paulas (5 atk. kam., 11 rez. perd., 0/4 tritaškių) ir Joshas Okogie po 11, Cameronas Payne’as 9.

„Warriors“: Klay’us Thompsonas 38 (5 atk. kam., 8/14 tritaškių), Stephenas Curry 23 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 4/6 tritaškių, 5 klaidos), Jordanas Poole’as 20 (4/8 tritaškių, 6 rez. perd.), Donte DiVincenzo 10 (2/6 tritaškių), JaMychalas Greenas (7 atk. kam.) ir Kevonas Looney (10 atk. kam., 5 rez. perd.) po 9.